Nowe buty dla synka

W tym miejscu możecie pisać co i gdzie można kupić.
Pisanie tylko dla zarejestrowanych użytkowników!

Moderatorzy: extreme, saba79

Nowe buty dla synka

Postprzez lelli » Wt kwi 12 2022, 12:25

Hej, chcę kupić buty synkowi. Niestety w moim mieście nie ma praktycznie żadnego wyboru więc chyba muszę zamówić przez internet. Macie do polecenia jakieś konkretne modele oprócz Nike tanjun i Nike revolution? A może ktoś też jest z Ostrołęki ?:)
Avatar użytkownika
lelli
 
Posty: 546
Dołączył(a): Pn sty 23 2017, 07:25

Re: Nowe buty dla synka

Postprzez justaM » Wt kwi 12 2022, 14:56

Polecam Befado. Różne modele. Lekkie, miękkie, polski producent. Można spotkać w sklepach obuwniczych lub zamówić na str producenta. Łatwo się wkładają na wysokie podbicie. My mamy 2 modele rozmiar 27 i 32.

Najlepiej zerknij sobie na ten sklep z butami dla dzieci - aktualnie w sklepie mają sporo nowych kolekcji butów na wiosnę ;) Na pewno znajdziesz odpowiednie.
Obrazek
Avatar użytkownika
justaM
 
Posty: 525
Dołączył(a): Cz sty 26 2017, 15:25

Re: Nowe buty dla synka

Postprzez sabanek5 » Cz kwi 14 2022, 17:13

Polecam Wam wszystkim sprawdzić artykuł na stronie https://www.fox360.net/pl/firma/czego-n ... ierem.html , w którym dowiecie się czego nie wolno wysyłać za pomocą usług kurierskich. Codziennie nadaje dziesiątki przesyłek do moich klientów, dlatego bardzo ważna jest dla mnie sprawdzona oferta brokera kurierskiego.
sabanek5
 
Posty: 1178
Dołączył(a): Cz paź 12 2017, 17:54

Re: Nowe buty dla synka

Postprzez marika89 » Cz cze 16 2022, 12:51

Niedługo moje dziecko zacznie stawiać pierwsze kroki, zaczęłam zatem dużo czytać o odpowiednim obuwiu aby stopy mojego maluszka mogły rozwijać się prawidłowo. Trafiłam w jednej z grup na artykuł o obuwiu profilaktycznym https://www.map-it.com.pl/czym-jest-obu ... -stosowac/ i niezwykle zainteresował mnie ten temat. Może was również zaciekawi, zerknijcie.
marika89
 
Posty: 310
Dołączył(a): Pn sty 15 2018, 10:08

Re: Nowe buty dla synka

Postprzez doratka » Pt cze 17 2022, 10:49

Z dziećmi to jednak lepiej przymierzyć :)
doratka
 
Posty: 370
Dołączył(a): Wt kwi 10 2018, 14:41

Re: Nowe buty dla synka

Postprzez salamandiks4 » Śr mar 08 2023, 16:28

Jeśli macie jakiekolwiek problemy ze swoimi stopami, to zdecydowanie polecam Wam stronę, na której znajdziecie ofertę nowoczesnego i prywatnego podolog warszawa ursynów . Jakie kolwiek problemy związane z bólem, swędzeniem lub pieczeniem stóp oznacza, że trzeba zgłosić się do podologa.
salamandiks4
 
Posty: 1063
Dołączył(a): Pt paź 13 2017, 11:23


Powrót do Zakupy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 4 gości