Treningi personalne?

Wasze propozycje na ciekawe spędzanie wolnego czasu :)
Pisanie tylko dla zarejestrowanych użytkowników!

Moderatorzy: extreme, saba79

Treningi personalne?

Postprzez Olaaa90 » Pt lut 02 2018, 10:57

Treningi personalne słusznie stały się modne. Bo jednak osobista opieka specjalisty gwarantuje sukces. Znalazłam też niesamowitą stronę dla zapaleńców treningowych. To wyszukiwarka trenerów i instruktorów - największa jaką widziałam w internecie. No i mają bloga o tematyce sportowej i w ogóle :) A, rejestrują się tam nie tylko trenerzy personalni, ale też instruktorzy i trenerzy ze wszystkich innych dyscyplin. I działa na całą Polskę. Zobaczcie: http://lepszytrener.pl/trening-personalny
Olaaa90
 
Posty: 33
Dołączył(a): Pt gru 15 2017, 10:17

Re: Treningi personalne?

Postprzez Adamek000 » Pt cze 08 2018, 13:55

mi z pomocą trenera personalnego udało się schudnąć ponad 10 kg. Teraz podtrzymuje dietę, od czasu do czasu też coś poćwiczę także wagę utrzymuję (waha się ona jedynie w przedziale 0-2 kg)
Adamek000
 
Posty: 246
Dołączył(a): Pt maja 25 2018, 16:53

Re: Treningi personalne?

Postprzez marysienka » N wrz 02 2018, 21:46

Ja nie chodzę na treningi personalne bo przy 3 dzieci ciężko się umówić na konkretną godzinę, ale to żadna wymówka bo po prostu wykupiłam sobie plan treningowy na rzeźbę w domu od Michała Wrzoska i ćwiczę wtedy kiedy mam czas :) a efekty są i robię progres. Co jakiś czas uaktualniamy plan żeby dopasować go to moich celów i tego co już osiągnełam
marysienka
 
Posty: 563
Dołączył(a): Cz maja 24 2018, 19:14


Powrót do Zainteresowania, ciekawe gry i zabawy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 1 gość