Pitbull Niebezpieczne Kobiety Cały Film

Wasze propozycje na ciekawe spędzanie wolnego czasu :)
Pisanie tylko dla zarejestrowanych użytkowników!

Moderatorzy: extreme, saba79

Pitbull Niebezpieczne Kobiety Cały Film

Postprzez pawelgaw » Wt gru 13 2016, 12:19

Pitbull Niebezpieczne Kobiety Cały Film
[img]
http://image.prntscr.com/image/371c9eb3 ... 63341f.jpg[/img]



Blog: http://tv224.blogspot.com/2016/12/pitbu ... y-cda.html


Pitbull Niebezpieczne Kobiety opis filmu:

Zgoda, poprzednie części "Pitbulla" również nie mogły się pochwalić spójną fabułą oraz wzorcową dramaturgią. W przypadku "Niebezpiecznych kobiet" scenariuszowe mankamenty dają się jednak we znaki szczególnie mocno. Zgodnie ze złotą zasadą kręcenia sequeli wszystkiego jest tu więcej: postaci, wątków, zdarzeń. Konia z rzędem temu, kto zdoła się połapać w niejasnych motywacjach bohaterów, przedziwnych zwrotach akcji i kulisach wielkiego przekrętu paliwowego. Znani z poprzednich odsłon cyklu Majami, Gebels, Olka i Strachu nie mają tu za wiele do roboty – nie odgrywają istotnej roli w kryminalnej intrydze, a ich obecność na ekranie wydaje się podyktowana wyłącznie względami marketingowymi. W efekcie na głównego bohatera - wbrew "kobiecemu" podtytułowi - wyrasta niespodziewanie Cukier (Sebastian Fabijański) – chorujący na cukrzycę strażak-socjopata z Żyrardowa, który po godzinach pracuje dla niemieckiego gangu motocyklowego. Facet hoduje pytona, sypie aforyzmami z Schopenhauera, a osiedlowych "karków" uczy moresu przy pomocy piły mechanicznej. I choć w rozmowach z zakochanymi w nim dziewczynami posługuje się chłoszczącą uszy frazą rodem z powieści Paulo Coelho, Cukier wydaje się jednym z bardziej wyrazistych czarnych charakterów w polskim kinie.

Mógłbym tu w zasadzie powtórzyć to, co napisałem w recenzji "Nowych porządków". Vedze nie chodzi o nic więcej niż efektowne odmalowanie realiów świata policjantów i gangsterów. Jak ma być przemoc, to po całości: podrzynane gardła, wylewające się wnętrzności i trup noworodka. Jak pojawiają się wielkie pieniądze, to ma być ich tyle, że łatwiej będzie je zważyć, niż policzyć. Jak kręcimy kino akcji, to inspirujemy się najlepszymi – nakręcona w jednym ujęciu scena policyjnego nalotu na melinę ewidentnie została zainspirowana pamiętnym mastershotem z pierwszego sezonu "Detektywa". Granica między dobrą zabawą i żenadą bywa jednak cienka – scena, w której Strachu piskliwym głosikiem przemawia do niedowidzącej babci swojej dziewczyny, więcej ma wspólnego z "Ciachem" niż "Pitbullem".


Andrzej Wajda powiedział kiedyś o Władysławie Pasikowskim, że ten wie o polskim widzu coś, o czym on nie ma pojęcia. Sądząc po monstrualnym wyniku otwarcia "Niebezpiecznych kobiet", Patryk Vega został duchowym następcą twórcy "Psów". Nie tylko zatrudnia przed kamerą gwiazdy Pasikowskiego ("Nowe porządki" urządzał Bogusław Linda, tutaj mamy Artura Żmijewskiego wracającego po latach do roli złoczyńcy). Jego kino emanuje również podobnym dresiarskim wdziękiem, który w równym stopniu działa na miłośników siłki, jak i ułożonych studentów kulturoznawstwa. O takich filmach jak "Pitbull" Amerykanie mówią "guilty pleasure". Niby obciach, a jednak trudno oderwać wzrok od ekranu.

Pitbull Niebezpieczne Kobiety Słowa Kluczowe:

pitbull niebezpieczne dziewczyny cda
pitbull niebezpieczne dziewczyny online
pitbull niebezpieczne dziewczyny cały film
pitbull niebezpieczne dziewczyny premiera
pitbull niebezpieczne dziewczyny zalukaj


pitbull niebezpieczne dziewczyny nowy zwiastun, pitbull niebezpieczne dziewczyny na dvd, pitbull niebezpieczne dziewczyny online za darmo, pitbull niebezpieczne dziewczyny obsada, pitbull niebezpieczne dziewczyny od kiedy w kinach, pitbull niebezpieczne dziewczyny online cda, pitbull niebezpieczne dziewczyny od kiedy, pitbull niebezpieczne dziewczyny online zalukaj, pitbull niebezpieczne dziewczyny odeo, pitbull niebezpieczne dziewczyny online free, pitbull niebezpieczne dziewczyny pobierz, pitbull niebezpieczne dziewczyny premiera bilety, pitbull niebezpieczne dziewczyny premiera helios, pitbull niebezpieczne dziewczyny peb, pitbull niebezpieczne dziewczyny piosenka, pitbull niebezpieczne dziewczyny plakat, pitbull niebezpieczne dziewczyny pełna obsada, pitbull niebezpieczne dziewczyny pokaz przedpremierowy, pitbull niebezpieczne dziewczyny premiera cda,pitbull niebezpieczne dziewczyny rezerwacja, pitbull niebezpieczne dziewczyny recenzja, pitbull niebezpieczne dziewczyny rzeszów, pitbull niebezpieczne dziewczyny trailer, pitbull niebezpieczne dziewczyny trailer youtube, pitbull niebezpieczne dziewczyny trailer 2, pitbull niebezpieczne dziewczyny termin, pitbull niebezpieczne dziewczyny you
pawelgaw
 
Posty: 2
Dołączył(a): Wt gru 13 2016, 12:17

Re: Pitbull Niebezpieczne Kobiety Cały Film

Postprzez michalmazur » Wt lis 28 2017, 16:09

mnie się podobał ten film, może trochę bajka ale całkiem fajny

Startseite
michalmazur
 
Posty: 440
Dołączył(a): Śr kwi 12 2017, 09:30

Re: Pitbull Niebezpieczne Kobiety Cały Film

Postprzez Alienora » N wrz 30 2018, 14:40

Ja niestety jestem przeciwna polskiej kinematografii. Zazwyczaj czytam sobie różne recenzje filmów na tym blogu http://okonawszystko.pl/porady/. To mój ulubiony blog o filmach, na którym znajduje też wiele porad gdzie mogę obejrzeć dany film online.
Alienora
 
Posty: 887
Dołączył(a): Pt cze 17 2016, 16:51

Re: Pitbull Niebezpieczne Kobiety Cały Film

Postprzez alutek » N lis 18 2018, 22:20

bardzo fajny film. Mnie się osobiście podobał
alutek
 
Posty: 11
Dołączył(a): Pn kwi 23 2018, 20:41

Re: Pitbull Niebezpieczne Kobiety Cały Film

Postprzez as12 » Wt cze 25 2019, 11:56

Przyznam szczerze, że spodziewałam się po tym filmie więcej. Poprzednia część wyreżyserowana przez Patryka Vegę, czyli Pitbull Nowe Porządki był o niebo lepszy. Ale to oczywiście moje zdanie :)
as12
 
Posty: 8
Dołączył(a): Pt sty 26 2018, 14:46

Re: Pitbull Niebezpieczne Kobiety Cały Film

Postprzez marika89 » Cz sie 08 2019, 10:30

ja ten cały film widziałam teraz w telewizji, i jeszcze nowe serie właśnie, ale to dopieor jak wykupiłam sobie pakiet od upc https://www.upc.pl/telewizja/kup-telewizje/ wcześniej nie było mowy o ogladaniu nowości :)
marika89
 
Posty: 310
Dołączył(a): Pn sty 15 2018, 10:08

Re: Pitbull Niebezpieczne Kobiety Cały Film

Postprzez weronika259 » Śr sty 12 2022, 15:16

Filmu polecałabym Ci szukać w wyszukiwarce vodfilmy.pl. Ma najszerszy wybór filmów z legalnych źródeł. Jedyne co trzeba zrobić, to zarejestrować się. Mi udało się znaleźć film: https://vodfilmy.pl/filmy-online/matrix-4/ . Rejestracje mam dopiero przed sobą, więc film prawdopodobnie obejrzę dopiero w weekend
weronika259
 
Posty: 1264
Dołączył(a): Wt sty 09 2018, 14:07


Powrót do Zainteresowania, ciekawe gry i zabawy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 6 gości