Góry - moja pasja

Wasze propozycje na ciekawe spędzanie wolnego czasu :)
Pisanie tylko dla zarejestrowanych użytkowników!

Moderatorzy: extreme, saba79

Góry - moja pasja

Postprzez KaroLinka26 » Pt kwi 19 2019, 09:27

Witajcie,
ciekawa jestem ile osób ma tę samą pasję co ja. Uwielbiam góry i wszystko co się z nimi wiąże. Piesze wycieczki na szlakach o różnym poziomie trudności organizujemy razem z mężem, rodzina i przyjaciółmi. Częste wyprawy w góry pomagają nam się odprężyć i dodać sił. Co najważniejsze - chcemy tą pasją zarazić nasze dzieci. Udając się w góry, zawsze zabieramy maluchy. To jest zdrowa i aktywna forma rozrywki. Warto pokazywać ją dzieciom - dzięki temu, może nie będą chciały spędzać tyle czasu przed komputerem.
Z racji tego, że mieszkamy w centralnej Polsce i mamy bardzo daleko do gór, zawsze jeździmy do pensjonatów w różne części południowej części Polski. Nasza ostatnia wycieczka odbyła się do pięknej Wisły, gdzie oprócz malowniczych krajobrazów, można również skorzystać ze ścieżek rowerowych i podziwiać to piękne miasto. Zatrzymaliśmy się w pensjonacie Willa Nova - polecam każdemu, kto będzie się tam wybierał.
Pozdrawiam :)
KaroLinka26
 
Posty: 95
Dołączył(a): Pt gru 16 2016, 15:44

Re: Góry - moja pasja

Postprzez as12 » Pt cze 28 2019, 12:06

Karolinko, ja dopiero zaczynam przygody z górami i w związku z tym chciałabym zapytać się Ciebie, czy mogłabyś polecić, jakieś górskie szlaki, które obfitować będą w niesamowite widoki, ale jednocześnie nie będą bardzo trudne, bo tak jak wspominałam, to moje początki z pieszymi podróżami górskimi. Słyszałam, że Dolina Gąsienicowa jest wara zobaczenia, a także Dolina Pięciu Stawów, a poza nimi?
as12
 
Posty: 8
Dołączył(a): Pt sty 26 2018, 14:46

Re: Góry - moja pasja

Postprzez Alienora » Wt sie 06 2019, 15:16

Bardzo ciekawe tematy poruszacie. Muszę zdecydowanie częściej zaglądać na to forum, bo ostatnio trochę je zaniedbałam :)
Alienora
 
Posty: 887
Dołączył(a): Pt cze 17 2016, 16:51


Powrót do Zainteresowania, ciekawe gry i zabawy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 5 gości

cron