Społeczność Diablo Immortal

Na tym forum możesz nam się przedstawić, napisać o Twoich dzieciaczkach na które czekasz lub które już masz. Zostaw tu po sobie ślad. Lub po prostu wykrzycz się z radości po porodzie :-)
Pisanie tylko dla zarejestrowanych użytkowników!

Moderatorzy: extreme, saba79

Społeczność Diablo Immortal

Postprzez mikolajseo » Cz wrz 08 2022, 20:03

Cześć, grałyście może kiedyś w jakieś gry? Zacząłem grać ostatnio w Diablo Immortal i zauważyłem, że jest tam pełno kobiet. Czy raczej nie macie czasu na gry komputerowe?
mikolajseo
 
Posty: 531
Dołączył(a): Pt lip 07 2017, 23:54
Lokalizacja: Tczew

Re: Społeczność Diablo Immortal

Postprzez Sabrina » Pn wrz 12 2022, 06:36

Jak nie masz kupy hajsu na stracenie nawet tej gry nie włączaj. Większego pay to win już dawno nie było. WSTYD
_________________________________________
jedzenie na wynos Łódź
Sabrina
 
Posty: 119
Dołączył(a): Cz cze 07 2018, 14:31

Re: Społeczność Diablo Immortal

Postprzez marika89 » Wt paź 11 2022, 08:40

Sam chętnie przetestowałbym nowe gry na samsung s3 Szczególnie przekonało mnie to, że w tej kolaboracji bierze udział Microsoft oraz Xbox. Jako fan gier na konsoli taki pomysł szczerze zdobył moje uznanie. A jakie jest wasze zdanie na ten temat?
marika89
 
Posty: 310
Dołączył(a): Pn sty 15 2018, 10:08

Re: Społeczność Diablo Immortal

Postprzez mikolajseo » Śr paź 12 2022, 21:21

Sabrina napisał(a):Jak nie masz kupy hajsu na stracenie nawet tej gry nie włączaj. Większego pay to win już dawno nie było. WSTYD
_________________________________________
jedzenie na wynos Łódź


To nie prawda, jeżeli jesteś graczem f2p, to też na spokojnie dajesz sobię radę i wbijesz 6k wb chodząc jednocześnie do pracy i mając swoje obowiązki. Ja to osiągnąłem bez problemu. :)
mikolajseo
 
Posty: 531
Dołączył(a): Pt lip 07 2017, 23:54
Lokalizacja: Tczew

Re: Społeczność Diablo Immortal

Postprzez salamandiks4 » Wt sty 31 2023, 21:41

Chciałabym wam polecić bloga czas-wolny.pl tutaj na tej stronie macie wiele propozycji na to jak sobie zaplanować i zorganizować wolny czas. Tam macie ciekawe artykuły koniecznie sprawdźcie i poczytajcie.
salamandiks4
 
Posty: 1092
Dołączył(a): Pt paź 13 2017, 11:23


Powrót do Zostaw po sobie ślad :-)

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 44 gości

cron