Witajcie przyszłe mamy!!!

Na tym forum możesz nam się przedstawić, napisać o Twoich dzieciaczkach na które czekasz lub które już masz. Zostaw tu po sobie ślad. Lub po prostu wykrzycz się z radości po porodzie :-)
Pisanie tylko dla zarejestrowanych użytkowników!

Moderatorzy: extreme, saba79

Witajcie przyszłe mamy!!!

Postprzez Gość » Pn lis 28 2005, 19:10

Jestem od kwietnia jedną z was. Termin mam na 2 stycznia, jestem łysa z tematu macierzyństwo, ale jestem również tak zakochana w moim synku, że myśle , że szybko się nauczę, jak któraś ma ochotę to śmiało piszcie. :wink: pa pa
Gość
 

Postprzez kasia_82 » Pn lis 28 2005, 22:52

:kwiatki: witaj :kwiatki:


ObrazekObrazek
ObrazekObrazek

Obrazek
kasia_82
 

Postprzez kasia_j » Wt lis 29 2005, 02:29

witaj i niczym się nie martw...
my też byłysmy swojego czasu zielone :D
K & M (9.01.04)

Przyjaciele są jak ciche Anioły, unoszą nas gdy nasze skrzydła zapomniały jak fruwać...

To co wypuszczasz w świat, wróci do Ciebie ze zdwojoną mocą... :)
Avatar użytkownika
kasia_j
Moderator
Moderator
 
Posty: 10941
Dołączył(a): Śr lis 12 2003, 01:00
Lokalizacja: sercem z Krakowa, rodem z zamojskiego, a życie wywiało mnie na deszczową Wyspę...

Fajnie, dzięki, że jesteście!!!

Postprzez Gość » Wt lis 29 2005, 11:03

Wczoraj odkryłam tą stronę i to chyba dla mnie zbawienie, bo co jak co ale nikt nie zrozumie kobiety jak druga kobieta, a co myślicie o znieczuleniu zewnątrzoponowym, bo słyszałam, że takie coś istnieje, ale nic nie wiem na ten temat, a tak się boję porodu...
Gość
 

Postprzez Gość » Wt lis 29 2005, 11:10

<kiss1> Jeszcze raz duże dzięki,mam jeszcze jedno pytanie, a skąda ja będę wiedzieć, że to są te skurcze, a nie tamte. :?:
Gość
 

Witam

Postprzez Gość » Wt lis 29 2005, 13:44

Ja dopiero mam 12 tydzień ciąży, bardzo boję się tego, że sobie nie poradzę. chciałabym byc już w tym 6 miesiącu i być już coraz blizej do rozwiązania, bardzo kocham już moje maleństwo które rośnie pod moim serduszkiem. Jesteśmy z narzeczonym bardzo szczęsliwi, robimy remont w domu, przygotowania do ślubu itd. Prosze napiszcie ile trwają nudności? ciągle wymiotuję rano, jestem bardzo mało poinformowana na temat tego, jest duzo informacji na str www, ale zastanawiam sie dlaczego I trymestr konczy sie 12 tygodnia a II zaczyna sie od 14 tygodnia to co z tym 13 tygodniem? zastanawiam sie.... A czy każda kobieta w ciąży powinna mieć badania prenatalne czy tylko te które mogą miec uwarunkowania genetyczne?
Gość
 

Postprzez malenka24 » Wt lis 29 2005, 17:23

Witaj KATE040483 :D
Ja tak samo jak ty mam termin na 2 stycznia i bedziemy miec synka pierwszego :D
Widze ze masz pare pytan i watpliwosci :!:
Wiec zapraszam cie serdecznie na nasz watek styczniowych mamus,tam dziewczyny napewno pomogo rozwiac jakiekolwiek watpliwoscii przyjma cie cieplutko :D i wpisza na nasza styczniowa stronke i liste :D
Jeszcze raz zapraszam do nas zajrzyj tam i pisz czesto
A oto link naszego forum Czas na styczen
http://www.noworodek.pl/modules.php?nam ... start=9450
Pozdrawiam i czekam na styczniowkach :wink:
Kevinek 2 styczen 2006r godzina 13.00
Avatar użytkownika
malenka24
 
Posty: 841
Dołączył(a): Cz cze 02 2005, 00:00
Lokalizacja: Hamburg/Tychy

Hej Izka!!!

Postprzez Gość » Wt lis 29 2005, 20:06

Nie wiem jak to z tymi trymestrami, ale się nie przejmuj, bo zaraz ci wskoczy 14, a potem zaraz będzie cię kopać, a to jest coś naprawdę super. Pozdrawiam twoją niuńkę albo niuńka <kiss1>
Gość
 

Postprzez Gość » Wt lis 29 2005, 22:05


hehe dziekuję ze odpisałaś Kate040483, dzis bylam u prywatnego, widziałam jak ten maluszek się ruszał...ale płci jeszcze nie znam bo za wcześnie a po drugie było maleństwo obrócone, duuże juz jest 55,2mm oj rośnie jak na drożdzach :) nie umiem sie juz doczekać pierwszych ruchów pozdrawiam Was przyszłe i obecne Mamuśki :wink:
Gość
 

Witajcie moje drogie:)))

Postprzez Fargo_30 » Śr lis 30 2005, 16:53

dawno mnie nie było ale jestem,i coraz większy brzuszek mam:)))jak się pojawiłam na forum to byłam w pierwszym miesiącu ciąży...no teraz mogę powiedzieć że jestem stary wyga:)....Izabell86,ja miałam potworne nudności do ok.3-mesiąca ale było to straszne tak bardzo że męczyłam swojego lekarza przy każdej wizycie tym samym pytaniem tz.kiedy ten koszmar się skończy,i za każdym razem dostawałam ta samą odpowiedz że przeciętnie to trwa tak do ok.3-miesiąca jak to było u mnie,ale moze być też tak że kilka miesięcy dłużej:(((,a jeśli chodzi o perwsze ruchy to też mi mówiono że dopiero w 16 az do 20 tyg (jeśli jesteś pierwiastka to blizej 20tyg)ja już rodziłam i powiem ci że u mnie to było miłe zaskoczenie jak moja kluseczka dała mi pierwszy sygnałek że juz jest pod serduniem w 14 tyg:))).Tak czy siak musisz się uzbroić w cierpliwość.Ale ten moment napewno nadejdzie jak grom z jasnego nieba i będzie wspaniałym i bardzo niespotykanym doznaniem,a na następne poczekasz aż do porodu ...jak zobaczysz swoje dzidzi pierwszy raz:))).Powodzenia i cierpliwości...

Ps.a pleć to jakoś tez między 16 a 20 tyg,ciązy:)))

Pa pozdrowienia dla wszystkich...
Agnieszka
Avatar użytkownika
Fargo_30
 
Posty: 16
Dołączył(a): Wt sie 09 2005, 00:00

Postprzez Gość » Cz gru 01 2005, 16:14


Fargo Dziekuje że opisałaś swoje przeżycia, dziękuje że odp.
Kurcze wiecie jestem 19'latką kończe 20 lat w marcu. i tak bardzo sie boje. Bardzo optymistycznie przybliżyłaś mi to wszystko i troche sie uspokoilam. Ciesze sie ze juz jestem bliżej niż dalej :) :) Musze uzbroić się w cierpliwośc i dobrze sie odżywiać...Oj bardzo sie ciesze ze jestem w tym pieknym stanie....może dla niektórych z Was jestem małolatą która zaszła w ciąże i przeżywa to ale dla mnie i dla mojego narzeczonego to coś pieknego i cudownego. Zycze powodzenia Wszystkim pozdrawiam
Gość
 


Powrót do Zostaw po sobie ślad :-)

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 15 gości