To już niedługo!!!

Na tym forum możesz nam się przedstawić, napisać o Twoich dzieciaczkach na które czekasz lub które już masz. Zostaw tu po sobie ślad. Lub po prostu wykrzycz się z radości po porodzie :-)
Pisanie tylko dla zarejestrowanych użytkowników!

Moderatorzy: extreme, saba79

To już niedługo!!!

Postprzez Pumka » Pn paź 08 2007, 23:52

do końca pażdziernika mam urodzić moją cudowną córeczkę:)Właśnie słucham muzyki i widze ze jej to pasuje bo wierci się niesamowicie,KOCHAM TO UCZUCIE!!!Jednak cudowniejsze jest uczucie mocniejszego zgrubienia pod rękoma niż przejmowanie się jak teraz wyglądamy...(prawda córuniu:) )Wiem że na każdą z mam przyjdzie pora by zmienić swój wygląd potem.Sama popadałam w kompleksy na początku ciąży i zamiast cieszyć się że w końcu moge mieć dzidziusia ja przejmowałam sie że z tygodnia na tydzień przybywa mi kilogramów i jak ja sie pokaże światu(przynajmniejm jakbym ja jedyna sama ciężarna była na świecie)Czy wy przyszłe mamy nie macie wrażenia że kiedy idziecie ulicą wszyscy się gapią na wasz brzuszek??Ja tak mam i zauważyłam że nie tylko ja to widzę?I chciałam powiedzieć wszystkim mamom żebyś cię dziękowały BOZI że obdarowała was tak cudowną istotą którą teraz nosicie niż przejmowały się tym że przytyłyście 20 czy 30 kilogramów.Każda z nas wtedy faktycznie popada w stan błogosławiony i papusia co popadnie ale to chyba normalne.Dziecko to najwieksze szczescie i radość.Niech Bóg da innym też to szcześćie o które się stara tak długo.. :kiss_of_love:NIEAKTUALNE!!!
Ostatnio edytowano N gru 02 2007, 22:42 przez Pumka, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
Pumka
 
Posty: 21
Dołączył(a): Cz paź 04 2007, 09:57
Lokalizacja: Kraków

Postprzez bedzelek » Cz paź 11 2007, 11:06

Ja w ciąży przytyłam też coś około 25 kilogramów a jak urodziłam moją córeczkę w kwietniu 2007 to szybciutko wróciłam do swojej poprzedniej wagi.
Więc jeżeli ktoś sie przejmuje swoją wagą to KOBIETKI głowa do góry. Nadmierne kilogramy gubi sie po porodzie jeżeli jeszcze dziecko daje mocno w kość to naprawdę szybko sie pozbędziecie wagi. Wiem to sama po sobie :D
Avatar użytkownika
bedzelek
 
Posty: 28
Dołączył(a): Śr wrz 19 2007, 18:04
Lokalizacja: Dobra


Powrót do Zostaw po sobie ślad :-)

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 10 gości

cron