Witam serdecznie

Na tym forum możesz nam się przedstawić, napisać o Twoich dzieciaczkach na które czekasz lub które już masz. Zostaw tu po sobie ślad. Lub po prostu wykrzycz się z radości po porodzie :-)
Pisanie tylko dla zarejestrowanych użytkowników!

Moderatorzy: extreme, saba79

Witam serdecznie

Postprzez RedRose » Cz cze 30 2011, 02:10

Witam jestem tutaj nowa :D Nazywam się Ola i obecnie jestem w ciąży i jestem strasznie niecierpliwa :D chciałabym już wszystko wiedzieć odnośnie dziecka a najbardziej interesuje nas płeć ,bardzo chcieliśmy córeczkę z racji tego że mamy już 2 synów (córkę również jednak dwie parki tak ślicznie by wyglądały) i mam nadzieję że się udało :) trzymajcie kciuki jakby co :D może ktoś mi podpowie czy jest szansa na córcie ,zwłaszcza że nie robiliśmy jakiś przygotowań .
Przed ciążą zażywałam magnes na skurcze łydek 1 tabl dziennie do tego codziennie pije calcium w sumie zaczęłam po urodzeniu synka i tak mi zostało :) Do tego jeszcze kilka dni przed nałogowo jadłam cytrynę bądź piłam taką cytrynkę w butelce ponieważ łapało mnie jakieś chorubsko a z racji tego że lubie cytryne to zawsze podczas choroby dużo jej spożywam (a może lubiłam bo teraz się patrzeć nie moge )
Do zapłodnienia doszło 4 dni przed owulacją czego jestem pewna ponieważ później mój mąż wyjechał ,od kilku tygodni mam okrutne mdłości i zgage ,od mojej ost ciązy sporo czasu mineło i nie pamiętam już jak to jest :mrgreen: Jeżeli chodzi o apetyty to nimi się nie sugeruje ponieważ z córcią nie mogłam jeść w ogóle tylko owoce nic innego mi nawet przez gardło nie przeszło ,z jednym synkiem moja dieta opierała się tylko i wyłącznie na czekoladzie z orzeszkami i śledziach ,teraz preferuje tylko owoce , słodycze i czekoladę do picia lub kakao samo mleko już nie ,mięso jak się przymuszę to zjem jednak nie ma dla mnie żadnego smaku co jest dziwne ponieważ zawsze byłam mięsożerna :eusa_eh: Może któraś z was też tak miała??
RedRose
 
Posty: 1
Dołączył(a): Cz cze 30 2011, 01:39

Re: Witam serdecznie

Postprzez mikolajseo » Śr wrz 27 2017, 15:21

Witaj na forum

Akcesoria łazienkowe
mikolajseo
 
Posty: 514
Dołączył(a): Pt lip 07 2017, 23:54
Lokalizacja: Tczew

Re: Witam serdecznie

Postprzez frorka » So wrz 30 2017, 16:13

Cześć :)
frorka
 
Posty: 1
Dołączył(a): So wrz 30 2017, 16:12

Re: Witam serdecznie

Postprzez playskin1 » Pt gru 29 2017, 14:01

witajcie serdecznie

velux blackout blind
playskin1
 
Posty: 30
Dołączył(a): Śr lip 12 2017, 08:47


Powrót do Zostaw po sobie ślad :-)

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 25 gości

cron