n

Na tym forum możesz nam się przedstawić, napisać o Twoich dzieciaczkach na które czekasz lub które już masz. Zostaw tu po sobie ślad. Lub po prostu wykrzycz się z radości po porodzie :-)
Pisanie tylko dla zarejestrowanych użytkowników!

Moderatorzy: extreme, saba79

n

Postprzez gaba » Wt sty 11 2005, 23:49

nnnn
Ostatnio edytowano Wt kwi 12 2005, 11:33 przez gaba, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
gaba
 
Posty: 74
Dołączył(a): Pt gru 17 2004, 01:00
Lokalizacja: Kraków

Postprzez MC » Śr sty 12 2005, 00:48

Cześć Gaba. 8 tygodni temu miałam cesarkę. Byłam w szpitalu na Ujastku i byłam bardzo zadowolona. Sama cesarka była przeprowadzona szybko i fachowo. W jakieś 15 minut mi to zrobili. Na Ujastku przeważnie robią znieczulenie miejscowe i tną poziomo. Nie wiem co chcesz jeszcze wiedzieć konkretnie?

PS. Za nic nie płaciłam.
MC
 

Postprzez zuropa » Śr sty 12 2005, 12:04

A ja dzień przed MC miałam cesarkę robioną w Rydygierze. Miałam urodzić naturalnie, ale nie wyszło i zrobiono cc. Też trwała krótko bo pamiętam godzinę kiedy poszliśmy na salę operacyją i wiem kiedy byłam wybudzona ( musieli mnie uśpić ). Potem w zasadzie zero bólu, szwy bardzo ładnie się zagoiły a ja już nie pamiętam że ktoś mnie kroił a potem zacerował :wink:
Obrazek

Obrazek
Avatar użytkownika
zuropa
 
Posty: 6956
Dołączył(a): N mar 28 2004, 01:00
Lokalizacja: kraków

Postprzez MC » Śr sty 12 2005, 14:35

Ha, Zuropa na nikogo nie liczyłam w tym wątku jak TYLKO na Ciebie. Jesteś po prostu niezawodna :lol: 8)
MC
 

Postprzez gaba » Śr sty 12 2005, 17:20

nn.
Ostatnio edytowano Wt kwi 12 2005, 11:45 przez gaba, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
gaba
 
Posty: 74
Dołączył(a): Pt gru 17 2004, 01:00
Lokalizacja: Kraków

Postprzez MC » Śr sty 12 2005, 21:10

gaba napisał(a):8) Dzięki za odpowiedz, czekam na dalsze. Byłam ogladnąc Ujasek, warunki sanitarne ok, ale nie wiem jaki personel. Wybieram sie jeszcze do Narutowicza.


Hmmm, personel, to już musiałabyś sprawdzić na własnej skórze. Słyszałam wiele negatywnych opinii. Ja nie miałam zastrzeżeń. Jakbym miała iść jeszcze raz urodzić, to tylko do Ujastka.
MC
 

Jeśli jeszcze raz to tylko Narutowicz...

Postprzez kfiatek » Cz sty 13 2005, 15:49

Gorąco polecam szpital Narutowicza. Z porodu naturalnego nic nie wyszło i miałam cesarkę. Fachowa opieka i bardzo oddane pielęgniarki i położne:)Może warunki nie są super bo szpital nie jest nowy ale jeśli rodzić to tylko tam.Dużo moich kolezanek tam rodziło i bardzo sobie chwaliły. Polecam!
Avatar użytkownika
kfiatek
 
Posty: 6
Dołączył(a): Wt lis 09 2004, 01:00
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez Agatha79 » Cz sty 13 2005, 15:53

a ja miałam cc na Ujastku i ODRADZAM! faktycznie cc - błyskawiczna, super cięcie, ale opieka pozostawia wiele do życzenia.... (a może dlatego, że były "święta", i akurat w te dni była cesarka za cesarką i masa ciężaróweczek.... :?
NAJLEPIEJ SAMEMU SPRAWDZIĆ!
Avatar użytkownika
Agatha79
 
Posty: 370
Dołączył(a): Pt sie 13 2004, 00:00
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Kasiorek » Cz sty 13 2005, 19:56

W Narutowiczu sale są 4-5 osobowe.W każdej sali jest telefon do połoznych!Do ubikacji jest różna odległość w zależności w którym będziesz pokoju ale toalety są dwie jedna na jednym koncu oddziału druga na drugim.Na korytarzu sa krzesełka wiec zawsze można sobie usiąść.Prysznice też są dwa!Warunki może nie komfortowe, ale bardzo dobra i fachowa opieka!A to się chyba najbardziej liczy!!!!!!!A w razie czego(odpukać)Intensywna Terapia dla noworodków, a tego nie ma na Ujastek!!!!!!!!!!!
Odwiedzający mogą siedzieć od rana do późnego wieczoru!!!!!!!!!!
Kasiorek Kacper i Maciuś
[iimg]http://www.superfoto.pl//zdjecia/foto/i/1/5/0/21936043_m.jpg[/img]
Avatar użytkownika
Kasiorek
 
Posty: 672
Dołączył(a): Pn lis 15 2004, 01:00
Lokalizacja: Kraków

Postprzez altra » Śr sty 19 2005, 03:28

Ja rowniez polecam Ujastki. Warunki - sama wiesz, skoro widzialas, a jezeli chodzi o personel - w sumie na dosc sporo osob, ktore sie przewinelo zle wspominam jedna pediatre (malo rozmowna, mowila krotko ze jest ok, na szczescie 2 innych naswietlalo co i jak z dzieckiem) i jedna babke z noworodkow - byla niemila. Od reszty zaznalam tylko zyczliwosci. Co mi sie jeszcze podobalo - pacjentka jest szybko pionizowana i nie ma czasu na uzalanie sie nad soba :-)
Obrazek

Obrazek
Avatar użytkownika
altra
 
Posty: 5046
Dołączył(a): Wt kwi 27 2004, 00:00


Powrót do Zostaw po sobie ślad :-)

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 81 gości