Mamuski kiedy nabiał

Wasze rady i przepisy. Jak dobrze zjeść i nie przytyć :-)
Pisanie tylko dla zarejestrowanych użytkowników!

Moderatorzy: extreme, saba79

Mamuski kiedy nabiał

Postprzez Jasmina » Pn lip 10 2006, 13:05

Witam
Mój synuś ma prawie 11 miesięcy, kiedy dawac danonki i cała resztę z nabiału.??
Prosze o rady co jeszcze można takiemu smjykowi
Pozdrowienia dla wszystkich
Joanna
Avatar użytkownika
Jasmina
 
Posty: 98
Dołączył(a): Cz wrz 15 2005, 00:00
Lokalizacja: małopolska

Postprzez karkas » Pn lip 10 2006, 13:17

danonki zaczęliśmy w ósmym, albo dziewiątym miesiącu - nie pamietam dokładnie, ale na pewno nie w jedenastym ;)
poza tym tuż przed roczkiem, jacol zaczynał jeść pieczywo, a obiadki to ciągle były mieszanki warzywno - kurczakowo - ryżowe lub kaszkowe mannowe. kolacyjne kaszki jadał tylko ryżowe, za to doprawione truskawkami ze słoika - te mleczne zaczęłam mu podawać dopiero po odstawieniu od cyca, czyli w 15 miesiącu. no i parówy - w 11 miesiącu jadł już chyba codziennie na drugie śniadanie paróweczkę.
TO JEST NASZE, PRZEZ NAS ZROBIONE I TO NIE JEST NASZE OSTATNIE SŁOWO:
Obrazek Obrazek
Avatar użytkownika
karkas
 
Posty: 3213
Dołączył(a): Wt maja 04 2004, 00:00
Lokalizacja: 09-02-3-14-51-x-00

Postprzez milla77 » Pn lip 10 2006, 13:17

ninka a tydzien konczy rok, a serki - w naszym przypadku Bakusie - je od dwóch miesięcy :wink: , daję jej też od niedawna jajecznice na parze, za którą przepada, jadła tez kilkakrotnie serek z domkiem, to by było na tyle.
a'propos danonków, słyszałam, że często uczulają, bepieczniejsze są bakusie albo najzwyklejsze serki waniliowe, np. jogo, ja danonków na ninie nie testowałam, ale jogo bardzo lubi,
życzę smacznego,milena.
Avatar użytkownika
milla77
 
Posty: 20
Dołączył(a): Pn gru 19 2005, 23:49
Lokalizacja: zg

Postprzez bobasek » Pn lip 10 2006, 23:07

Witaj, moja Anulka też za chwileczkę kończy 11 miesiecy. Ja podaję małej od 10 miesiąca DANONKI, i tak na smakę to wszystko / nawek sernik i bitą śmietanę- ale małe , śladowe ilość/ . Nadal karmie piersią, ale tylko wieczorem. To wychodzi tylko dwa razy na dobę. Dlatego też uzupełniam diete o kaszki mleczne, te przenne i te ryzowe. Dostaje już bułeczki i wędliny / szyneczkę/. Obiady gotyję sama- różniste :D

Ostatnio nawet podjada mi czekoladę z lodów :lol: ale też śladowe ilości :D

Wszystko zależy czy dziecko ma , czy nie ma skazy białkowej, moja niby miała, ale jej przeszło :wink:

Pozdrawiam
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
bobasek
 
Posty: 749
Dołączył(a): N cze 19 2005, 00:00
Lokalizacja: Bydgoszcz

Postprzez matty » Śr lip 12 2006, 13:15

my właczylismy danonki w 8 miesiącu - i synek od razu bardzo je polubil . po 1 roku dalismy też "dorosłe" serki ( danio i inne)
Avatar użytkownika
matty
 
Posty: 4
Dołączył(a): N gru 12 2004, 01:00
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Sylwiasta » Śr lip 12 2006, 14:49

Danonki to podajemy od 7 m-ca , danioio i inne jogurty podajemy od 8 miesiąca :wink:
Avatar użytkownika
Sylwiasta
 
Posty: 4552
Dołączył(a): Pn lip 11 2005, 00:00

Postprzez anr » Śr lip 12 2006, 15:16

my własnie zaczynamy wprowadzac danonki
anr
 


Powrót do Dieta, kulinaria i przepisy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 22 gości