patelnia grill-co robicie???

Wasze rady i przepisy. Jak dobrze zjeść i nie przytyć :-)
Pisanie tylko dla zarejestrowanych użytkowników!

Moderatorzy: extreme, saba79

patelnia grill-co robicie???

Postprzez kangurzyca » Pn paź 08 2007, 10:48

jak w temacie, jakieś przepisy na potrawy z patelnii grilowej? ja na razie próbowałam tylko piersi w marynacie, takie jak na grilla i wyszły pyszne, ale może coś jeszcze? karkówkę ktoś próbował? albo warzywka???
Obrazek

Obrazek
Avatar użytkownika
kangurzyca
 
Posty: 3293
Dołączył(a): Śr mar 01 2006, 18:29
Lokalizacja: Starogard Gd. - miasto seksu i biznesu:D

Re: patelnia grill-co robicie???

Postprzez justaM » Wt maja 02 2017, 12:59

Ano własnie. Podbijam. Najlepiej takei przepisy, które można zrobić i na patelni i na tradycyjnym grillu.
Avatar użytkownika
justaM
 
Posty: 523
Dołączył(a): Cz sty 26 2017, 15:25

Re: patelnia grill-co robicie???

Postprzez lelli » Wt maja 02 2017, 14:28

kochane a nie szukałyście informacji w sieci? Jest wiele stron, na których jest masa inspiracji na potrawy jakie można przygotować....

O tutaj są fajne przepisy na grilla - ze stronki brałam ich bardzo wiele. Swoją drogą to bardzo się cieszę,ze robi się już na dworze tak ładnie i słonecznie ponieważ mam dziką ochotę na jakieś smaczne grillowane mięsko :)
Obrazek
Avatar użytkownika
lelli
 
Posty: 543
Dołączył(a): Pn sty 23 2017, 07:25

Re: patelnia grill-co robicie???

Postprzez Jutkana » Wt maja 02 2017, 15:11

Osobiście, jeżeli mam tylko taką możliwość, to o wiele bardziej wolę klasyczny grill przepisy na fajne dania można znaleźć w internecie. Żadna patelnia w praktyce nie zastąpi nam rusztu ogrzewanego węglem. W moim odczuciu różnica w smaku jest naprawdę duża, dlatego w majówkę ludzie tak chętnie rozkładają swoje sprzęty i smażą kiełbasy, karkówki czy warzywa pod gołym niebem. Przy dobrej pogodzie to także doskonała rozrywka, przy której mogą nam towarzyszyć bliscy i znajomi.
Jutkana
 
Posty: 5
Dołączył(a): Pt lut 24 2017, 22:32

Re: patelnia grill-co robicie???

Postprzez Nowarodka » Śr maja 03 2017, 13:21

Nie ma to, jak patelnia grillowa, która z powodzeniem może nam zastąpić urządzenie, które zazwyczaj w sezonie stawiamy w naszym ogrodzie. Osobiście jestem przekonana do modeli z wyższej półki jak np. tych: http://www.tefal.pl/Garnki-i-Patelnie/Patelnie-i-garnki/c/pots%2B%26%2Bpans ponieważ można na nich fajnie upiec cukinię, kiełbasę, czy ser.
Nowarodka
 
Posty: 2
Dołączył(a): Śr maja 03 2017, 13:18

Re: patelnia grill-co robicie???

Postprzez pyszny » So maja 20 2017, 17:09

Kupiłam sobie ostatnio bardzo dobrą patelnię Skeppshult do grillowania - https://cookandlove.pl/patelnie-grillowe.html. Na prawdę trwała, do tego uchwyt wykonany z orzecha włoskiego. Pięknie wygląda.
pyszny
 
Posty: 15
Dołączył(a): So maja 20 2017, 16:58

Re: patelnia grill-co robicie???

Postprzez ewelinka12 » Wt lip 11 2017, 13:33

ja na takiej patelni smażę mięso i robię grillowane warzywa
ewelinka12
 
Posty: 5
Dołączył(a): Wt lip 11 2017, 13:30

Re: patelnia grill-co robicie???

Postprzez andziala » Śr sie 30 2017, 09:48

Ja kupiłam sobie taką fajną i niedrogą patelnię grillową w agd market https://www.euro.com.pl/ . Teraz praktycznie cały czas na niej przyrządzam posiłki - smażę mięso i warzywa. Dania grillowane moim zdaniem są smaczniejsze
andziala
 
Posty: 450
Dołączył(a): Cz lut 23 2017, 15:36

Re: patelnia grill-co robicie???

Postprzez DanusiaNowak » Pn maja 21 2018, 08:37

Sprawdź sobie koniecznie patelnię marki Kitchen Master. Ja mam ich model Grill Lava 1028105 ze stronki https://www.maxelektro.pl/agd-male/ i to na pewno nie będzie ostatnia patelnia tej marki, którą kupiłam. Spisuje się idealnie, jest świetnej jakości, a cena także nie była odstraszająca. AGD małe to moim zdaniem sprzęt w który także warto czasem zainwestować. Taka patelnia potrafi sprawić, że przygotowywanie potraw na prawdę będzie przyjemne. Nic nie przywiera, nic nie trzeba potem szorować. Po prostu bajka. :lol: :lol: :lol:
DanusiaNowak
 
Posty: 87
Dołączył(a): Pn lis 27 2017, 13:07

Re: patelnia grill-co robicie???

Postprzez kazimierz » N cze 03 2018, 22:33

W sumie to od jakiegos miesiac mozna powiedziec, ze sezon jest otwarty. Juz dawno nie bylo tak cieplo, tak wczesnie. Oczywiscie sam nie proznuje jesli chodzi o przepisy z grilla. U nas w domu wszyscy praktycznie lubia zjesc cos dobrego z grilla .. natomiast nie ma komu tego przyrzadzac wiec ja sie podjalem tego zadania. Najczesciej kroluja u nas roznego rodzaju miesa - najczesciej to karczek w marynacie. Zdarza sie tez czasami ryba jednak tutaj trzeba bardziej uwazac. Poza sezonem w sam raz moze sie tutaj przydac patelnia grillowa - cos w tym stylu https://www.garneczki.pl/produkty/patelnie-grillowe,150 poniewaz daje nam wieksza kontrole nad potrawa. Najwiekszym jej plusem jest przyrzadzenie tego co lubimy w bardziej zdrowy sposob przy zachowaniu tego charakterystycznego smaku :) Warto tez poczytac pare recenzji by wybrac to najlepsza do naszych zastosowan. Osobiscie nie staram sie oszczedzac na takim zakupie poniewaz ma mi to sluzyc dlugie lata.
kazimierz
 
Posty: 21
Dołączył(a): So mar 04 2017, 21:16

Re: patelnia grill-co robicie???

Postprzez salamandiks4 » Śr lis 06 2019, 16:02

Jeżeli szukacie sprzętu na grilla to polecam zajrzeć na stronę grille tutaj macie także bardzo ciekawe artykuły na temat grilla super przepisy na dania z grilla. Zobaczcie koniecznie. Polecam.
salamandiks4
 
Posty: 1059
Dołączył(a): Pt paź 13 2017, 11:23

Re: patelnia grill-co robicie???

Postprzez dobramama » Śr gru 04 2019, 14:01

Wyglada to smacznie.
dobramama
 
Posty: 45
Dołączył(a): Pn gru 18 2017, 20:25

Re: patelnia grill-co robicie???

Postprzez mikolajseo » Pt mar 06 2020, 01:07

Kurczak z suszonymi pomidorami - pycha!

Naprawa pralek Gliwice
mikolajseo
 
Posty: 509
Dołączył(a): Pt lip 07 2017, 23:54
Lokalizacja: Tczew


Powrót do Dieta, kulinaria i przepisy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 1 gość