Dobra kuchnia.....

Wasze rady i przepisy. Jak dobrze zjeść i nie przytyć :-)
Pisanie tylko dla zarejestrowanych użytkowników!

Moderatorzy: extreme, saba79

Dobra kuchnia.....

Postprzez mamamisia2010 » Śr kwi 07 2010, 10:42

Wykwintna kuchnia na każdy dzień - tylko sprawdzone przepisy...:)

Znasz jakieś ciekawe przepisy? Chcesz się podzielić wiedzą z innymi? Wstąp i napisz...

http://www.dobrakuchnia.wxv.pl/portal.p ... e9d0b9964f
mamamisia2010

Re: Dobra kuchnia.....

Postprzez majka34 » Pn kwi 10 2017, 10:12

Ja często szukam inspiracji w sieci na dobre jedzenie. Ostatnio szukałam jak zrobić żurek pyszny na Wielkanoc i znalazłam właśnie w sieci. Każdy powinien spróbować czegoś takiego sprawdzonego. Czasem taki żurek dzięki kilkoma składnikom może zmienić smak całkiem żurku na smaczniejszy.
majka34

Postprzez karolina45 » Pn maja 01 2017, 10:38

Ja lubię dobrą kuchnię. Taka kulinaria w różnych przypadkach się sprawdza się rewelacyjnie pod wieloma względami. Ja często zerkam na różne propozycje w sieci, aby znaleźć coś ciekawego na temat gotowania i fajnych przepisów.
karolina45

Postprzez julliuszka » Cz wrz 14 2017, 15:09

Wykwintna kuchnia to nie dla mnie, wolę bardziej przyziemne przepisy. Odkąd zmieniłam dietę na nieco zdrowszą, posiłkuję się od czasu do czasu pomysłami na obiady czy też przekąski na różnych blogach czy portalach kulinarnych, nie widzę w tym nic złego, zwłaszcza, że kuchnia pokoleniowa w mojej rodzinie jest nastawiona na tłuste jedzenie, za którym nie przepadam. U mnie podstawą są sprawdzone składniki, dlatego w miarę możliwości kupuję dużo artykułów spożywczych na rynku od sprawdzonych sprzedawców, zamiast w marketach. Dzięki temu mam pewność, że kupowany przeze mnie najczęściej drób jest bez antybiotyków, które są bardzo szkodliwe dla zwierzęcia: http://www.farmio.com/mieso-z-chowu-bez-antybiotykow, jak i ludzi. W tym aspekcie dokonałam największych zmian i teraz czuję dużą różnicę w tym, jak się czuję po jedzeniu. Nie mam wrażenia ciężkości i zalegania na żołądku, jak kiedyś.
julliuszka

Postprzez majka34 » So wrz 16 2017, 13:39

Mi smakuje nasza tradycyjna kuchnia, jednak nie zawsze. Lubię czasem ciekawe inne propozycje. Do obiadu czy kolacji na wyjątkowe okazje też nie może zabraknąć tak naprawdę dobrego wina. Wiele zawsze takich trunków znajduje na: http://wineavenue24.pl/pl/wino-czerwone . Mają tam super propozycje.
majka34

Postprzez Radma3 » Pn paź 16 2017, 11:00

a co to za kuchnia jest

Powrót do Dieta, kulinaria i przepisy