Dieta wodna - na czym polega, kto może ją stosować?

Wasze rady i przepisy. Jak dobrze zjeść i nie przytyć :-)
Pisanie tylko dla zarejestrowanych użytkowników!

Moderatorzy: extreme, saba79

Dieta wodna - na czym polega, kto może ją stosować?

Postprzez pesta » Wt lut 06 2018, 11:22

Słyszeliście o takiej diecie? Nie wymaga ona żadnych wyrzeczeń i może stosować ją każdy, tu dowiecie się więcej https://www.darnatury.pl/blog/article/dieta-wodna , dodam że jest bardzo prosta i polega głównie na tym żeby pić odpowiednie ilości wody o określonych porach. :)
pesta
 
Posty: 169
Dołączył(a): Pt sty 06 2017, 17:53

Re: Dieta wodna - na czym polega, kto może ją stosować?

Postprzez House » Pn mar 12 2018, 14:21

Trudno w ogóle nazwać to dietą, skoro człowiek i tak powinien pić całkiem sporo wody każdego dnia, by organizm mógł funkcjonować prawidłowo. Z tego co wiem, to całkiem sporo osób korzysta na dzień dzisiejszy z cateringu dietetycznego, który oferowany jest między innymi przez firmę Wygodna Dieta. Taki catering jest sporym ułatwieniem. Każdego dnia otrzymuje się 5 dietetycznych posiłków, które przygotowane są z najwyższej jakości składników. W taki sposób chudnie się dużo sprawniej. ;)
Szok, sos do spaghetti nie działa jako barwnik dla tkanki węzła chłonnego. Spróbuję kawy!
Avatar użytkownika
House
 
Posty: 181
Dołączył(a): Wt maja 09 2017, 15:10

Re: Dieta wodna - na czym polega, kto może ją stosować?

Postprzez illona » Cz mar 22 2018, 09:28

Coś też słyszałam o tej diecie, teraz do lata coraz bliżej i zaczełam się rozglądać za zdrową dieta i chyba ją wykorzystam, tym bardziej że mam stały dostęp do warszawskiej kranówki czyli smacznej i czystej wody
illona
 
Posty: 111
Dołączył(a): Pn kwi 17 2017, 17:14

Re: Dieta wodna - na czym polega, kto może ją stosować?

Postprzez olusia29 » Pt kwi 13 2018, 16:23

Samo picie nie wystarczy by schudnąć :P ale napewno duze ilosci wypitej wody dobrze wplywaja na nasz organizm :)
Sprawdź super krem na cellulit. Ja już sprawdziłam, naprawdę działa!
olusia29
 
Posty: 3
Dołączył(a): Pt kwi 13 2018, 16:18

Re: Dieta wodna - na czym polega, kto może ją stosować?

Postprzez agatakulka » Pn kwi 16 2018, 01:52

ciekawe ile można na takiej diecie wytrzymać. Raczej niezbyt długo.
Wodę tak czy siak trzeba pić, a samo picie wody raczej nie pomoże schudnąć. Prędzej czy później rzuciłabym się na jedzenie i napchałabym się ponad możliwości.

Lepiej postawić na jakąś rozsądną formę diety, a nie zamęczać się piciem tylko wody. Przecież to niezdrowe
Bejbiki :)
Avatar użytkownika
agatakulka
 
Posty: 22
Dołączył(a): Śr kwi 11 2018, 21:47
Lokalizacja: Sopot

Re: Dieta wodna - na czym polega, kto może ją stosować?

Postprzez buter » Śr kwi 18 2018, 15:38

taka dieta wydaje mi się strasznym oszustwem i czymś niezdrowym
buter
 
Posty: 1
Dołączył(a): Śr kwi 18 2018, 15:30

Re: Dieta wodna - na czym polega, kto może ją stosować?

Postprzez Jan233t » Pt kwi 20 2018, 10:33

Jaki styl wybrać jesli chodzi o oświetlenie do salonu? Polecam wejść sobie na http://elmech-nikol.pl/fachowe-oswietlenie-salonu/ i poczytać informacje, które się tam znajdują. Myśle, że taka wiedza przyda się nie jednej osobie.
Jan233t
 
Posty: 1
Dołączył(a): Cz kwi 19 2018, 15:59

Re: Dieta wodna - na czym polega, kto może ją stosować?

Postprzez Telwermika » Wt kwi 24 2018, 10:15

Woda oczywiście jest ważnym aspektem każdego dnia. Trzeba jak najbardziej o tym pamiętać :)
Telwermika
 
Posty: 19
Dołączył(a): Wt kwi 24 2018, 10:00

Re: Dieta wodna - na czym polega, kto może ją stosować?

Postprzez mirek3323 » So maja 05 2018, 09:26

Nigdy w moim życiu nic nie słyszałem o diecie wodnej

___________________________________
sejfy
mirek3323
 
Posty: 3
Dołączył(a): So maja 05 2018, 09:25

Re: Dieta wodna - na czym polega, kto może ją stosować?

Postprzez michalmazur » Śr maja 16 2018, 09:07

Pierwsze słyszę o takiej diecie

lizurej
michalmazur
 
Posty: 440
Dołączył(a): Śr kwi 12 2017, 09:30

Re: Dieta wodna - na czym polega, kto może ją stosować?

Postprzez marysienka » Śr maja 30 2018, 10:52

Osobiscie uwazam, ze lepiej jest sie odzywiac w sposob zbilansowany i uprawiac sport, zeby schudnac, niz faszerowac organizm dziwnymi rzeczami. Wiadomo blonnik jest spoko, ale jako dodatek a nie podstawa diety. Mi diete ulozyl dietetyk Michal Wrzosek, do tego dostalam mnostwo porad jak zacząć trenować. Ciagle pozostawalam w kontakcie z Michalem i na biezace wsparcie rowniez moglam liczyc.
marysienka
 
Posty: 563
Dołączył(a): Cz maja 24 2018, 19:14

Re: Dieta wodna - na czym polega, kto może ją stosować?

Postprzez wiola438 » Cz lut 28 2019, 20:23

Jak już mowa o nawodnieniu zerknij sobie tutaj https://afterfit-catering.pl/blog/prawi ... sportowca/ . Bardzo fajny blog na którym można znaleźć mnóstwo ciekawych artykułów na temat żywienia czy sportu. Jeśli ktoś dba o swoją sylwetkę i chce się nieco doedukować w tym zakresie, warto sobie przejrzeć stronę - interesująca lektura.
wiola438
 
Posty: 29
Dołączył(a): Wt lut 28 2017, 22:11

Re: Dieta wodna - na czym polega, kto może ją stosować?

Postprzez sabanek5 » Pn lut 28 2022, 17:19

Korzystając z okazji chciałabym wam polecić firmę https://bodychief.pl/dieta-pudelkowa/oborniki to catering dietetyczny, który oferuje różne zdrowe zestawy posiłków. Wybierzcie sobie taki jaki chcecie i zamówicie. Firma będzie wam dostarczała posiłki na wskazany adres codziennie.
sabanek5
 
Posty: 1177
Dołączył(a): Cz paź 12 2017, 17:54

Re: Dieta wodna - na czym polega, kto może ją stosować?

Postprzez andziala » So mar 19 2022, 01:41

Nie mam zielonego pojęcia o jaką dietę chodzi, bo woda to nie pożywienie. Jeśli chcesz się zdrowo odżywiać to prędzej skorzystaj z cateringu dietetycznego https://tajm.pl/ , gdzie posiłki są układane przez dietetyków w związku z tym makro jest odpowiednie. Nie próbuj żadnych podejrzanych diet z neta
andziala
 
Posty: 450
Dołączył(a): Cz lut 23 2017, 15:36

Re: Dieta wodna - na czym polega, kto może ją stosować?

Postprzez Frozen » So sie 06 2022, 13:37

A to jest jakiś kolejny wymysł? Dieta wodna... no nie brzmi zachęcająco. Dieta może być przyjemna naprawde! To kwestia doboru odpowiedniego makro i ułożenia go przez bariatrę. Tutaj piszą https://odchudzanie.medicover.pl/bariat ... -poradnie/ jak działa się w specjalistycznych klinikach zajmujących się własnie odchudzaniem
Frozen
 
Posty: 125
Dołączył(a): N sty 14 2018, 23:12


Powrót do Dieta, kulinaria i przepisy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 1 gość