Ekspres do kawy - czy warto go wynająć?

Wasze rady i przepisy. Jak dobrze zjeść i nie przytyć :-)
Pisanie tylko dla zarejestrowanych użytkowników!

Moderatorzy: extreme, saba79

Ekspres do kawy - czy warto go wynająć?

Postprzez salah » N lut 02 2020, 11:08

Cześć, mam takie pytanie, które mnie nurtuje od dłuższego już czasu... Czy Waszym zdaniem najem ekspresu do kawy jest odpowiednim, opłacalnym rozwiązaniem? Niektórzy wolą po prostu, zwłaszcza jeżeli mamy na uwadze zakup bezpośrednio na firmę, kupić sobie ekspres, wyłożyć z góry odpowiednią sumę pieniędzy za tego typu urządzenie no i co tu dużo mówić, mieć go na własność. Ale z drugiej strony, jak widzę te oferty najmu/dzierżawy ekspresu do kawy jak na tej stronie Marven, to widzę, że to ma jak najbardziej sens!

Co sądzicie o najmie ekspresu do kawy, względnie jego dzierżawie? Warto w to wchodzić? Pozdrawiam i liczę na Wasze odpowiedzi oraz na merytoryczny udział w samej dyskusji na tym ciekawie rozwijającym się forum!
salah
 
Posty: 40
Dołączył(a): Śr kwi 25 2018, 23:25

Re: Ekspres do kawy - czy warto go wynająć?

Postprzez merlina » Wt lut 04 2020, 07:33

No cóż, ja w tym sensu nie widzę, chyba że chcesz właśnie mieć ekspres na chwile, a potem po prostu oddać. Chyba że jest możliwość wykupu, ale to twoja decyzja. I czy sam wynajem nie wyjdzie drożej (w perspektywie czasu) niż jednorazowy zakup? Choć pewnie zależy od ekspresu.
merlina
 
Posty: 582
Dołączył(a): Pt sty 13 2017, 13:44

Re: Ekspres do kawy - czy warto go wynająć?

Postprzez mikolajseo » Wt lut 18 2020, 00:43

Wynając raczej nie ma sensu, jak już to kupić

Pożyczki online
mikolajseo
 
Posty: 530
Dołączył(a): Pt lip 07 2017, 23:54
Lokalizacja: Tczew

Re: Ekspres do kawy - czy warto go wynająć?

Postprzez majkelina » So lut 22 2020, 17:24

my zamawiamy kapsułki nespresso a ekspresy zamowilismy w promocji na sklepie online :) Mega sie oplaca
majkelina
 
Posty: 181
Dołączył(a): N paź 22 2017, 18:43


Powrót do Dieta, kulinaria i przepisy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 12 gości