Sierpień 2005

To jest Wasze forum.
Możecie tu zadawać pytania i wymieniać informacje z innymi Użytkownikami naszego serwisu.
Pisanie tylko dla zarejestrowanych użytkowników!

Moderatorzy: extreme, saba79

Re: Sierpień 2005

Postprzez nika_86 » Śr maja 23 2012, 19:49

Pisałam 16 maja że nie ma widoków na pracę, ale jednak coś złapałam, od 21 prowadzę cykl warsztatów dla młodzieży ponadgimnazjalnej z asertywności i komunikacji, wielkich pieniędzy z tego nie ma ale zawsze coś, no i doświadczenie do kolekcji, projekt kończy się z końcem roku szkolnego, a w międzyczasie szukam czegoś etatowego.

Paweł w szkole funkcjonuje coraz lepiej ciekawe co mu zrobi przerwa wakacyjna, jutro mam zebranie w jego szkole.
Ala rośnie jak na drożdżach jak macie konto na facebooku to ostatnio udostepniłam album z Ali zdjęciami, które robiła jej starsza kuzynka, fajna sesja z tego wyszła.

Pozdrawiam i zmykam
Życie to nie suma oddechów lecz chwil, w których brakuje nam tchu!
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
nika_86
 
Posty: 1503
Dołączył(a): Wt sty 11 2005, 01:00
Lokalizacja: Rumia

Re: Sierpień 2005

Postprzez Dudlina » Cz maja 24 2012, 10:33

Witam!
Sto lat nie pisałam! :oops:
Za to czasami zaglądałam z telefonu. Tylko jak miałam pisać na nim to już mi było niewygodnia.
Nika, super, że masz pracę! Paweł to bystry chłopak. Wakacje wcale źle na niego nie wpłyną. Zdjęcia Ali widziałam. Oczy ma chyba po tatusiu?
Anabel oby udało się Darkowi dostać do wymarzonego gimnazjum!
Kakta ja też myślę sprzedać mieszkanie, ale u nas ceny mieszkań spadły. Tak więc czekam (tym bardziej, że muszę zrobić łazienkę).
A z wakacjami to rzeczywiście ciężko. Ratują półkolonie, ale to też mało. U nas trwają 2 tygodnie, za są trzy turnusy.

U nas nic nowego.
Do góry nieszczęść doszła łazienka. Sąsiadka poinformowała mnie, że ją zalałam. Cudnie. Razem ze szwagrem musieliśmy wyjąć wannę. Mam więc kolejny wydatek; kupić płytki, te bloczki, którymi obudowuje się wannę i opłacić fachowca. Po prostu cudnie! :?
Ale, żeby nie było, że jest tak źle. Mam stałe zastępstwa, tak więc wiem na co wydam te pieniądze, choć myślałam, że uzbieram na wakacje. Które spędzimy chyba w podmiejskiej wiosce. :?

Od jakiego czasu mam ręce pełne roboty przy malutkim domku. Zdjęcia postaram się wrzucić wieczorkiem.
Aha, pracę mam. :) Nie będzie mi pasować ze zmianą Julianki, ale coś pomyślimy.
Moje szkolne dzieci pisały test OBUT. Jedno z zadań: Wyobraź sobie, że Twoja szkoła zostanie wkrótce zamknięta, ponieważ jest za mało uczniów i jej utrzymanie dużo kosztuje. Dzieci będą przeniesione do inne, odległej szkoły. Napisz w liście do wójta, burmistrza lub prezydenta miasta, co o tym sądzisz.
Avatar użytkownika
Dudlina
 
Posty: 1490
Dołączył(a): Cz gru 23 2004, 01:00
Lokalizacja: Boleslawiec

Re: Sierpień 2005

Postprzez nika_86 » Cz maja 24 2012, 11:19

Dudli Nie wiem do końca jak jest z tymi podobieństwami, mój mąż mówi, że jak patrzy na Alicję to jakby na mnie patrzył, twierdzi, że ma takie same oczy jak moje i podobno miny też robi takie jak ja, miłe to więc będę się tego trzymać ;)
Oczy po Tacie ma zdecydowanie Paweł i rysy twarzy i kształt głowy
Co do łazienek to my ostatnio też sąsiadów zalaliśmy ale obeszło się bez kucia, bo okazało się że to od chlapania Ali i Pawła, musieliśmy wymienić listwy przy wannie i uszczelnić silikonem i jest spokój. U nas ceny mieszkań też poleciały, a do tego te franki wredne poszły w górę więc o zmianie nie mam co marzyć bo za sprzedaż mieszkania nie spłacimy nawet całego kredytu. No ale czekam na zdjęcia Twojego domku.
Ciekawa jestem też odpowiedzi dzieci.
Życie to nie suma oddechów lecz chwil, w których brakuje nam tchu!
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
nika_86
 
Posty: 1503
Dołączył(a): Wt sty 11 2005, 01:00
Lokalizacja: Rumia

Re: Sierpień 2005

Postprzez Dudlina » Pt maja 25 2012, 16:31

Witam :(
Ja tylko na chwilę.
Ta tragedia w Ojcowskim Parku Narodowym to dzieci z naszej szkoły.
+Krysia też.
Avatar użytkownika
Dudlina
 
Posty: 1490
Dołączył(a): Cz gru 23 2004, 01:00
Lokalizacja: Boleslawiec

Re: Sierpień 2005

Postprzez nika_86 » Pt maja 25 2012, 18:36

Kurcze ja nic nie wiem o żadnej tragedii, dopiero włączyłam dzisiaj laptopa.

Już wiem, straszne, z naturą nie wygrasz, pytanie czy to tylko natura czy też czyjeś niedopatrzeni
[*]
Życie to nie suma oddechów lecz chwil, w których brakuje nam tchu!
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
nika_86
 
Posty: 1503
Dołączył(a): Wt sty 11 2005, 01:00
Lokalizacja: Rumia

Re: Sierpień 2005

Postprzez nika_86 » Pn cze 04 2012, 08:50

puk puk
Życie to nie suma oddechów lecz chwil, w których brakuje nam tchu!
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
nika_86
 
Posty: 1503
Dołączył(a): Wt sty 11 2005, 01:00
Lokalizacja: Rumia

Re: Sierpień 2005

Postprzez Yataya » Wt cze 05 2012, 13:18

Hej,

Jeśli macie chwilkę czasu i ochotę na okazyjne zakupy to zapraszam do naszego klubu zakupowego www.mimomento.pl .

Właśnie mamy m. in. perfumy w bardzo promocyjnych cenach, mam nadzieję, że znajdziecie coś dla siebie albo chociaż prześlecie adres strony znajomym. Z góry dziękuję :))

Pozdrawiam
POLECAM KLUB ZAKUPOWY http://www.mimomento.pl

Obrazek

Obrazek
Avatar użytkownika
Yataya
 
Posty: 3330
Dołączył(a): Wt sie 23 2005, 00:00
Lokalizacja: Poznań

Re: Sierpień 2005

Postprzez anabel » Śr cze 06 2012, 21:59

Hej...
Wybaczcie że się nie odzywałam ale nie miałam humoru :(
Darek bardzo słabo napisał test kompetencyjny (28pkt na 40).Nikt nie może dać wiary że tak słabo mu poszło :( Szanse na dostanie się do upragnionego gimnazjum praktycznie żadne ale mimo wszystko mam nadzieję.Nie wiem czy go zaćmiło czy olał czy za bardzo się przejął ale napisał cieniusieńko....
Poza tym leci.Praca,dom,dzieci i tak w kółko.
Buziaki!

Dudli co to za domek? 8)
Obrazek

Obrazek
Avatar użytkownika
anabel
 
Posty: 7452
Dołączył(a): Śr cze 02 2004, 00:00
Lokalizacja: Kraków

Re: Sierpień 2005

Postprzez Dudlina » Pn cze 11 2012, 22:44

Witam!
Anabel To nie jest zły wynik. W tym roku testy były duż trudniejsze, niż w latach ubiegłych. Założeniem było udowodnienie nauczycielom, że są głupi i nie potrafią uczyć. A że skrzywdzili kogo innego to już nieważne. Serio. Tak miało być.
Tak więc nie przejmuj się, szanse ciągle ma takie same :)
Nika widziałam dzisiaj zdjęcia Ali na Fb. Nie chce się wierzyć, że ona już taka duża panienka! :)
Domek kupił mój brat, a będziemy tam mieszkać my :) Dom jest na wsi, blisko Bolesławca, ode mnie 4 km. :) Spokój, cisza, skowronki.

Testy nie wypadły tak źle, ponieważ ortografia nie była oceniana. podobnie treść listu.
zdjęć nie wrzucę, bo krzyczy mi, że za duże. Już nie mam siły i czasu zmniejszać. Ale ładny jest :)
Majka
Avatar użytkownika
Dudlina
 
Posty: 1490
Dołączył(a): Cz gru 23 2004, 01:00
Lokalizacja: Boleslawiec

Re: Sierpień 2005

Postprzez anabel » Wt cze 12 2012, 20:48

Dudlinko wiem że wynik Darka nie jest zły no ale nie czarujmy się stać go na więcej.Poza tym może mu przez ten test braknąć punktów przy rekrutacji i klops.Ale już to przebolałam i stwierdziłam co ma być to i tak będzie.Z początkiem lipca dowiem się wszystkiego.Tzn czy rejonówka czy jednak wymarzone gimnazjum.
A Bartolini będzie chodził do kl 1 B :) Dziś mieliśmy zebranie z wychowawczynią.
Poza tym stara bieda u nas ;)
Aaaaa domek boski! Kiedy moge przyjechać z wizytą? :D
Obrazek

Obrazek
Avatar użytkownika
anabel
 
Posty: 7452
Dołączył(a): Śr cze 02 2004, 00:00
Lokalizacja: Kraków

Re: Sierpień 2005

Postprzez nika_86 » Śr cze 13 2012, 13:13

Witajcie

Dudli domek śliczny, a Alicja faktycznie rośnie jak na drożdżach i mądruje się coraz bardziej

Anabel na testach do gimnazjum kompletnie się nie znam, ale na pewno będzie dobrze, może skoro te testy trochę trudniejsze były to obniżą próg. Poza tym Darek mądry chłopak i na pewno poradzi sobie niezależnie od tego do jakiego gimnazjum trafi.

U nas pomału do przodu, rok szkolny się kończy, G ma co raz więcej pracy i co raz mniej czasu, a mi to pomału doskwiera, ale nie mogę narzekać bo wiem, że robi to dla nas i cały czas liczę, że w końcu będzie chwila spokoju, od 13 lipca jedziemy na wakacje więc wtedy będzie chwila oddechu
Życie to nie suma oddechów lecz chwil, w których brakuje nam tchu!
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
nika_86
 
Posty: 1503
Dołączył(a): Wt sty 11 2005, 01:00
Lokalizacja: Rumia

Re: Sierpień 2005

Postprzez anabel » Pt cze 15 2012, 09:35

Nika gdzie jedziecie na wakacje?
Obrazek

Obrazek
Avatar użytkownika
anabel
 
Posty: 7452
Dołączył(a): Śr cze 02 2004, 00:00
Lokalizacja: Kraków

Re: Sierpień 2005

Postprzez nika_86 » Pt cze 15 2012, 14:21

anabel jedziemy na tydzien na litwę na totalne odludzie przy granicy litewsko - łotewsko - ukraińskiej. Totalny survival. A jak wrócimy to na tydzień się na powrót ucywilizować do hotelu Masuria to już w Polsce - jakieś 30km od Olsztyna.
Życie to nie suma oddechów lecz chwil, w których brakuje nam tchu!
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
nika_86
 
Posty: 1503
Dołączył(a): Wt sty 11 2005, 01:00
Lokalizacja: Rumia

Re: Sierpień 2005

Postprzez Dudlina » Wt cze 19 2012, 00:06

Nika, to super wakacje! Litwa bardzo mnie pociąga. kiedyś tam pojadę.
Moje wakacje w tym roku będą równie dzikie. W Dobrej będę walczyć z trawnikiem, elewacją i innymi takimi.
Póki co mam auto w naprawie. Zapłaciłam już 310 zł i dalej nie wiem co mu dolega. Muszę iść na komputer, ale jedni mówią, że to tylko elektryka/elektronika, inni, że sprawdzę i bedę wszystko wiedzieć. Niestety, chwilowo, nie mam na zbyciu kolejnych stówek. Ale pójdę, nie mam wyjścia.
Julci wypadają kolejne ząbki. Jest taka chuda, że bardzo mnie to martwi. :(
W niedzielę miała występ z okazji 30lecia zespołu Mały Bolesławiec. Jak wrzucę film na yt, to podrzucę linka.
Ja z kolei szykuję się do końca roku. Byle wytrzymać dwa tygodnie i zajmę się moją chudzinką :)
Anabel wrzuć fotki chłopaków, Niki widzę na fb (śliczna Twoja córeczka, a tak niedawno była w brzuszku!)
Nie wiem kto tu jeszcze zagląda, ale mógłby wrzucić zdjęcia swoich dzieci. :)
Ja na razie nie wrzucę, bo nie mam aparatu pod ręką. :)
Avatar użytkownika
Dudlina
 
Posty: 1490
Dołączył(a): Cz gru 23 2004, 01:00
Lokalizacja: Boleslawiec

Re: Sierpień 2005

Postprzez nika_86 » Śr cze 27 2012, 22:56

hop hop, rozumiem już prawie wakacyjne rozleniwienie, ale mogłybyście skrobnąć coś czasem zwłaszcza te co podczytują a nie piszą ;)
Życie to nie suma oddechów lecz chwil, w których brakuje nam tchu!
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
nika_86
 
Posty: 1503
Dołączył(a): Wt sty 11 2005, 01:00
Lokalizacja: Rumia

Re: Sierpień 2005

Postprzez kakta » Cz lip 05 2012, 22:29

Się odezwę.
Niedługo.
Na pewno.
Na razie dół.
Avatar użytkownika
kakta
 
Posty: 2101
Dołączył(a): N sty 02 2005, 01:00

Re: Sierpień 2005

Postprzez nika_86 » Cz lip 05 2012, 23:51

kakta zakop dół i pisz tu do nas, a jak masz ochotę pogadać to zapraszam na gg lub na tel.
Życie to nie suma oddechów lecz chwil, w których brakuje nam tchu!
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
nika_86
 
Posty: 1503
Dołączył(a): Wt sty 11 2005, 01:00
Lokalizacja: Rumia

Re: Sierpień 2005

Postprzez Dudlina » Wt sie 21 2012, 22:21

Witam!
Wakacje się kończą, spędziłam je w domu. Mam nadzieję, że Wasze wakacje były znacznie ciekawsze.
Piszcie!
Teraz szykuję się na burzę.
Avatar użytkownika
Dudlina
 
Posty: 1490
Dołączył(a): Cz gru 23 2004, 01:00
Lokalizacja: Boleslawiec

Re: Sierpień 2005

Postprzez kakta » Cz sie 30 2012, 17:29

Rany, jak ten czas leci, już koniec sierpnia :shock: :shock: :shock:
Sprzedałam mieszkanie, kasę dzielę między rodzeństwo, moja część topnieje w przerażającym tempie... "na życie"... :?


Dudlina napisał(a):Mam nadzieję, że Wasze wakacje były znacznie ciekawsze.

Dudli, moje na pewno nie było pozbawione mocnych wrażeń - Angol wjechał mi w tyłek, bo nie zauważył, że zahamowałam przed znakiem "stop". :evil:
W Bośni i Hercegowinie. Naprawiamy z naszego AC, bo o jego OC musielibyśmy walczyć z ubezpieczycielem chorwackim (jechał wynajętym samochodem).
W życiu nie wróciłam tak zmęczona z wakacji :twisted: , więc mogę szczerze powiedzieć, że wolałabym zostać w domu.

Ale żeby nie było, że tylko narzekam i nie widzę pozytywów ;)

Obrazek



a wieczorem cieszyliśmy oczy widoczkami jak z najbardziej kiczowatej pocztówki:

Obrazek



Dudlina napisał(a):Teraz szykuję się na burzę.

To nie brzmi dobrze... :roll:
Rozumiem, że w szkole, a nie taką zwykłą, pogodową?


No właśnie, zorientowałam się dzisiaj, że muszę kupić dziecku koszulę na rozpoczęcie roku.
Z ubiegłorocznej wyrósł, zdążył założyć 4 razy: rozpoczęcie i zakończenie roku, dzień nauczyciela i wigilia klasowa...

Avatar użytkownika
kakta
 
Posty: 2101
Dołączył(a): N sty 02 2005, 01:00

Re: Sierpień 2005

Postprzez Dudlina » So wrz 15 2012, 21:33

Piękne zdjęcia Kakta. Czasem warto porobić i "pocztówki"
Pisałam o burzy, takiej z nieba. :) Ale grzmiało! a jak błyskało!

U nas szara rzeczywistość. Mieliśmy w rodzinie tragedię. 26 czerwca zmarł mój brat, ten który kupił dom. :( Jeszcze nie mogę w to uwierzyć.:(
Jeśli ktoś mi powie, że nieszczęścia chodzą parami to chyba go wyśmieję! Stadami!
Mój mąż nadal zakochany, coraz rzadziej myśli o dzieciach, a nam jest chyba coraz to gorzej. Ale jakoś ciągniemy ten wózek...
Jusia robi karierę w klasie 1, ja przy niej. ;) (też mam klasę 1) Mamy tą samą salę, ale pracujemy/uczymy się na zmianę.
Obrazek
Za nią koleżanka od pieluszki :)
Avatar użytkownika
Dudlina
 
Posty: 1490
Dołączył(a): Cz gru 23 2004, 01:00
Lokalizacja: Boleslawiec

Re: Sierpień 2005

Postprzez kakta » Cz wrz 20 2012, 21:15

Dudli, trudno mi wyrazić, jak bardzo mi przykro :(
Avatar użytkownika
kakta
 
Posty: 2101
Dołączył(a): N sty 02 2005, 01:00

Re: Sierpień 2005

Postprzez anabel » Pt wrz 21 2012, 20:07

Dudlinko ogromnie mi przykro :(
Obrazek

Obrazek
Avatar użytkownika
anabel
 
Posty: 7452
Dołączył(a): Śr cze 02 2004, 00:00
Lokalizacja: Kraków

Re: Sierpień 2005

Postprzez nika_86 » Cz paź 04 2012, 11:26

Witajcie
Dudlinko Bardzo, bardzo mi przykro [*]

Kakta ja tam lubię takie zdjęcia, pięknie, nie zazdroszczę problemów autowych.
Musze coś wybrać z naszego wyjazdu to wkleję, generalnie zapraszam na facebook tam mam z 30 w albumie z wakacji

Wakacje minęły, szkoła się zaczęła i jesień nadeszła, a wraz z nią jakaś jesienna chandra. Alicja mi ciągle mniej lub bardziej choruje poza tym jest bardzo samodzielna procz sikania wrrr i do lutego musimy sobie z tym poradzić bo idzie do przedszkola a już chyba wszystkiego probowałam. Paweł dobrze sobie radzi i na szczęście mało choruje ale żeby nie było za pięknie to ma kłopoty z zębami i juz jeden ubytek w stałym.

zmykam
Życie to nie suma oddechów lecz chwil, w których brakuje nam tchu!
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
nika_86
 
Posty: 1503
Dołączył(a): Wt sty 11 2005, 01:00
Lokalizacja: Rumia

Re: Sierpień 2005

Postprzez kakta » So paź 06 2012, 22:43

Z dzisiejszego spaceru :)

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Avatar użytkownika
kakta
 
Posty: 2101
Dołączył(a): N sty 02 2005, 01:00

Re: Sierpień 2005

Postprzez Dudlina » N paź 07 2012, 21:42

Dziewczyny dziękuję!
Ale śliczna modelka wiewiórka! Chyba przyzwyczajona do ludzi z aparatami :)
Kakta Ksawery chodzi do klasy 1 czy 2?
Nika Jak sobie radzi Paweł? Wiem, że połyka książki. :)
Anabel jak Twoi młodzieńcy?
Avatar użytkownika
Dudlina
 
Posty: 1490
Dołączył(a): Cz gru 23 2004, 01:00
Lokalizacja: Boleslawiec

Re: Sierpień 2005

Postprzez nika_86 » Pn paź 08 2012, 09:49

Hej Hej

kakta wiewióra boska, widać że ma parcie na szkło ;)

Dudli masz przewage facebookową ;) to przynajmniej zdjecia sibie tez możesz pooglądać.

Paweł radzi sobie w szkole bardzo dobrze, merytorycznie problemów brak, z tym połykaniem książek to przesada, ale faktycznie ostatnio wiecej czyta. Ma raczej problemy z tego powodu ze jest roztargniony, ciągle coś gubi, zapomina itp. W domu niestety prócz małych przebłysków nieustające walki z siostrą, ale do opanowania. Generalnie jest calkiem nieźle
Ja ostatnio bawiłam się lukrem plastycznym i wymodziłam dla bratanicy torta z lalka, zdjęcie też mam na fc, może wstawie razem z innymi zaległymi
Życie to nie suma oddechów lecz chwil, w których brakuje nam tchu!
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
nika_86
 
Posty: 1503
Dołączył(a): Wt sty 11 2005, 01:00
Lokalizacja: Rumia

Re: Sierpień 2005

Postprzez nika_86 » Pn paź 08 2012, 12:51

to walczę ze zdjęciami...
z Litwy...
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

po rozpoczęciu roku szkolnego moje dziecię straciło włosy u fryzjera i wygląda tak...
Obrazek

i tort...
Obrazek
Życie to nie suma oddechów lecz chwil, w których brakuje nam tchu!
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
nika_86
 
Posty: 1503
Dołączył(a): Wt sty 11 2005, 01:00
Lokalizacja: Rumia

Re: Sierpień 2005

Postprzez kakta » Cz paź 11 2012, 18:28

Dudli, do drugiej.

Nika, ale Paweł duży :)
A Ala to chyba naprawdę niezła aparatka, choć z niewinną miną? ;)
Tort fantastyczny :) Gdzie kupujesz lukier?
Avatar użytkownika
kakta
 
Posty: 2101
Dołączył(a): N sty 02 2005, 01:00

Re: Sierpień 2005

Postprzez nika_86 » Cz paź 11 2012, 23:03

Kakta Ano aparatka nie z tej ziemi. A lukier robię sama :D z pianek marshmallow, w zależności od koloru pianek jest kolor lukru, można kupić też białe i pobawić się z barwnikami. 20dag pianek, 500g cukru pudru i troszke wody. Pianki rozpuszczasz w garnku koniecznie teflonowym aż stana się gładką masą jak za bardzo się przyklejają do dna to podlewamy trzema łyżkami wody, do gładkiej masy wsypujemy cukier puder ile się da mieszamy łyżką a potem zagniatamy rękami, jak jeszcze za bardzo sie klei dosypujemy pudru, potem owijamy folią spozywczą i odkładamy na 30 minut i potem bawimy się i robimy co tylko nam do głowy przyjdzie.
Życie to nie suma oddechów lecz chwil, w których brakuje nam tchu!
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
nika_86
 
Posty: 1503
Dołączył(a): Wt sty 11 2005, 01:00
Lokalizacja: Rumia

Re: Sierpień 2005

Postprzez kakta » Wt paź 16 2012, 20:57

Nika, dzięki stokrotne za przepis :D :D :D
Kupowałam kiedyś kolorowy lukier, ale problem w tym, że był sprzedawany w paczuszkach 0,5 kg,
a czasem potrzebowałam niewiele danego koloru, więc bez sensu, bo reszta mi się marnowała.
Niby można kupić biały + barwniki, ale to też nie wychodziło tanio... :?
A tu taki prosty sposób :D :D :D Jesteś moim cukierniczym guru ;) Obrazek

Jak lubisz się w takie bawić, to polecam książkę Debbie Brown 50 kolorowych tortów. Poznaj styl angielski -
chociaż pewnie już się z nią zaprzyjaźniłaś ;)
Avatar użytkownika
kakta
 
Posty: 2101
Dołączył(a): N sty 02 2005, 01:00

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Forum ogólne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 37 gości