Jak pogodzić koty?! Pomocy!

To jest Wasze forum.
Możecie tu zadawać pytania i wymieniać informacje z innymi Użytkownikami naszego serwisu.
Pisanie tylko dla zarejestrowanych użytkowników!

Moderatorzy: extreme, saba79

Jak pogodzić koty?! Pomocy!

Postprzez abmo1986 » Cz sty 19 2017, 12:46

Jestem szczęśliwą posiadaczką 2 kotów, rodzeństwo 5 letnie Kot i Kotka (po zabiegach). Kilka dni temu przeprowadziłam się z nimi z Krakowa do Szczecina. Transport zorganizowałam jak należy, kotki dostały pod okiem weterynarza tabletki na uspokojenie i podróż minęła bezproblemowo. Kotki trafiły do domu w którym mieszkają 3 inne koty ( ich rodzeństwo i matka). Moje futrzaki na czas oswojenia się z nowym otoczeniem przebywają tylko w moim pokoju, bez kontaktu z innymi zwierzakami. Na początku wszystko było ok, koty troszkę na siebie furczały ale, później spały razem i bawiły się jak zwykle. Dziś rano doszło jednak do porządnej bójki, której skutkiem było zdemolowanie pokoju
abmo1986
 
Posty: 5
Dołączył(a): Cz sty 19 2017, 12:41
Lokalizacja: Provo

Re: Jak pogodzić koty?! Pomocy!

Postprzez kate44 » Wt gru 26 2017, 19:52

A jakiego kota polecacie, żeby kupić do domu. Może kot perski? To na pewno piękny, elegancki kot, ale sprawdzi się w mieszkaniu? Macie jakieś doświadczenie? Nie jest to raczej wymagający i uciążliwy kot, ale warto wcześniej trochę się o nim dowiedzieć.
kate44
 
Posty: 212
Dołączył(a): Śr gru 20 2017, 16:39


Powrót do Forum ogólne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 30 gości