szpital madurowicza

Moderatorzy: extreme, saba79

Postprzez fiolkam » Cz maja 31 2007, 03:28

Witam!
Ja mam jak najlepsze zdanie o Madurowiczu (no może faktycznie nie o sanitariatach i nie o skrzypiących łóżkach), choć jeszcze tam nie rodziłam. Leżałam na początku ciąży na OCP i jestem pod wrażeniem opieki większości lekarzy i pielęgniarek. Byłam tak zwaną osobą "z zewnątrz", a mimo to zajęto się mną bardzo troskliwie. Przyłączam się do wszystkich pozytywów na temat prof. Kowalskiej-Koprek. Cudowna osoba i bardzo profesjonalna.

Zamierzam rodzić właśnie w Madurowiczu, choć nadal moim lekarzem prowadzącym nie jest nikt stamtąd. Mam nadzieję, że się nie pomylę i na porodówce zajmą się mną i dzieckiem równie profesjonalnie i troskliwie. A może powinnam udać się do któregoś z lekarzy prywatnie? A może powinnam mieć umówioną "swoją" położną? Co o tym myślicie i jakie macie doświadczenia? Czy może któraś z Was wie, gdzie przyjmuje wspominany tu już dr Wiliński?
Dziękuję za pomoc.
Avatar użytkownika
fiolkam
 
Posty: 1
Dołączył(a): Cz maja 31 2007, 02:30

Postprzez radość serca » So cze 30 2007, 01:57

Fiolkam: dr Wilinski przyjmuje prywatnie na ul. Kamińskiego 31 Polecam dobry lekarz i przyjazny człowiek. W tej chwili prowadzi moją ciążę i jestem zadowolona, konkretny, kompetentny i do tego po prostu spoko gość, miły i kulturalny. Jeśli potrzebujesz namier tel to podam Ci na privie :)

A tak ode mnie dzieki wszystkim za wpisy na temat Madurowicza, jak juz wspomniałam moja ciąża opiekuje sie dr Wiliński, a na usg chodzę do dr Dudarewicza (niesamowity fachowiec, robi wrażenie, przy tym skromny i sympatyczny). I nie ukrywam że planuje urodzić w Madurowiczu. Termin mam przewidziany na 14 października, więc zostało mi jeszcze troszkę czasu... Jestem podbudowana wiekszością wpisów na temat tego szpitala i tez uważam ze ta sprawa sprzed kilku lat teraz jest juz chyba przesadzona i nieaktualna, choć wspólczuję tym osobom, ktore wówczas przezyły tragedię. Myslę że teraz jest ok, zresztą po tych kontrolach co oni tam przeszli i nadal mają to jest już dobrze.
Jednakże będę wdzięczna za Wasze spotrzezenia, moze ktoś w ostatnich dniach powił tam Maleństwo i jest naprawdę na bieżąco.
Musze zaznaczyć ze mnie czeka poród przez cesarskie ciecie ze wzgledów medycznych, więc i pod tym katem pytam jak wygląda tam opieka.

Pozdrawiam wszystkich serdecznie i wszystkiego dobrego
Avatar użytkownika
radość serca
 
Posty: 3707
Dołączył(a): Pt cze 29 2007, 09:58
Lokalizacja: Łódź

Postprzez Aga76 » Śr wrz 05 2007, 15:56

radość sercaPiszesz ze dr Wilinski prowadzi Twoja ciaze a na usg chodzisz do innego tzn ze dr Wilinski nie robi u siebie usg?
Avatar użytkownika
Aga76
 
Posty: 62
Dołączył(a): Pn sie 22 2005, 00:00
Lokalizacja: Łódź

Postprzez radość serca » Śr wrz 05 2007, 20:14

Aga76 napisał(a):radość sercaPiszesz ze dr Wilinski prowadzi Twoja ciaze a na usg chodzisz do innego tzn ze dr Wilinski nie robi u siebie usg?


Robi ;)
Ale ja sobie na usg chodzę do doktora Dudarewicza... :) Oni wspólnie prowadzą prywatną praktykę, przyjmują po sąsiedzku... Dr Wiliński to świetny ginekolog-położnik, zaś dr Dudarewicz to genetyk, diagostyk specjalizujący się w badaniach samego płodu...
Obrazek
Avatar użytkownika
radość serca
 
Posty: 3707
Dołączył(a): Pt cze 29 2007, 09:58
Lokalizacja: Łódź

Postprzez Aga76 » Śr wrz 05 2007, 21:33

A mozesz mi powiedziec ile kosztuje wizyta i czy dlugo czeka sie na wizyte?
Avatar użytkownika
Aga76
 
Posty: 62
Dołączył(a): Pn sie 22 2005, 00:00
Lokalizacja: Łódź

Postprzez radość serca » Cz wrz 06 2007, 09:42

Zarówno do dr Dudarewicza jak i do dr Wilińskiego umawiasz się na wizytę telefonicznie...
Dudarewicz ma dość długie terminy, ja zawsze tak z 3 tyg wcześniej się z nim zgaduję... Usg zwykłe kosztuje u niego 120 zł, genetyczne 180 zł, a jego tel to 603 166 978
Nie wiem ile kosztuje usg u Wilińskiego, sama wizyta kosztuje 70 zł, jego tel to 601 661 023
Obaj przyjmują w Łodzi na ul. Kamińskiego 31 (przy Jaracza) :)
Obrazek
Avatar użytkownika
radość serca
 
Posty: 3707
Dołączył(a): Pt cze 29 2007, 09:58
Lokalizacja: Łódź

Postprzez Aga76 » Cz wrz 06 2007, 13:18

radość serca Bardzo dziekuje za informacje na temat lekarzy :kiss_of_love:
Avatar użytkownika
Aga76
 
Posty: 62
Dołączył(a): Pn sie 22 2005, 00:00
Lokalizacja: Łódź

Postprzez radość serca » Cz wrz 06 2007, 13:40

Bardzo proszę :)
Obrazek
Avatar użytkownika
radość serca
 
Posty: 3707
Dołączył(a): Pt cze 29 2007, 09:58
Lokalizacja: Łódź

Postprzez Aga76 » Cz wrz 06 2007, 13:46

radość serca Z tego co widze masz zamiar rodzic w Madurowiczu poprosze o relacje z porodu
Avatar użytkownika
Aga76
 
Posty: 62
Dołączył(a): Pn sie 22 2005, 00:00
Lokalizacja: Łódź

Postprzez radość serca » Cz wrz 06 2007, 13:50

No zdecydowałam się na Madurowicza, bo tam pracuje mój dr prowadzący ciążę. Ale to jeszcze kilka tygodni zostało... Odezwę się na pewno na tym wątku :)

Pozdrawiam serdecznie :)
Obrazek
Avatar użytkownika
radość serca
 
Posty: 3707
Dołączył(a): Pt cze 29 2007, 09:58
Lokalizacja: Łódź

Postprzez Aga76 » Cz wrz 06 2007, 15:09

radość serca A ktory lekarz prowadzi Twoja ciaze
Avatar użytkownika
Aga76
 
Posty: 62
Dołączył(a): Pn sie 22 2005, 00:00
Lokalizacja: Łódź

Postprzez radość serca » Cz wrz 06 2007, 16:39

Dr Wiliński, pisałam wyżej ;)
Obrazek
Avatar użytkownika
radość serca
 
Posty: 3707
Dołączył(a): Pt cze 29 2007, 09:58
Lokalizacja: Łódź

Postprzez Aga76 » Cz wrz 06 2007, 16:50

radość sercaUps nie doczytalam :wink:
A mozesz mi napisac w jakie dni dr przyjmuje i kiedy najlepiej dzwonic zeby umowic sie na wizyte?
Avatar użytkownika
Aga76
 
Posty: 62
Dołączył(a): Pn sie 22 2005, 00:00
Lokalizacja: Łódź

Postprzez radość serca » Cz wrz 06 2007, 17:54

Aga76 napisał(a):radość sercaUps nie doczytalam :wink:
A mozesz mi napisac w jakie dni dr przyjmuje i kiedy najlepiej dzwonic zeby umowic sie na wizyte?


Możesz zadzwonić jak Ci pasuje, najlepiej po południu... Powiem szczerze, że ja to nawet nie wiem w jakie dni On dokładnie przyjmuje, bo zawsze od razu się z nim umawiam na konkretny dzień i godzinę :)
Obrazek
Avatar użytkownika
radość serca
 
Posty: 3707
Dołączył(a): Pt cze 29 2007, 09:58
Lokalizacja: Łódź

Postprzez Aga76 » Cz wrz 06 2007, 20:01

radość serca A mozesz mi powiedziec jak to jest z usg u dr Wilinskiego? Czy jak odsyla do dr Durewicza to sie placi podwojnie?
Czy nagrywa na plytke usg?
Avatar użytkownika
Aga76
 
Posty: 62
Dołączył(a): Pn sie 22 2005, 00:00
Lokalizacja: Łódź

Postprzez radość serca » Cz wrz 06 2007, 20:09

Nie robię sobie usg u dr Wilińskiego to nie wiem jak u niego z tym jest, musisz spytać...

Nawet jak Cię odeślę na usg do Dudarewicza (choć nie musi, chyba że na genetyczne, bo zwykłe jak chcesz to Ci zrobi) to się nie płaci podwójnie...

Dr Dudarewicz każdorazowo daje po usg fotki i płytkę ;)
Obrazek
Avatar użytkownika
radość serca
 
Posty: 3707
Dołączył(a): Pt cze 29 2007, 09:58
Lokalizacja: Łódź

Postprzez Aga76 » Cz paź 18 2007, 18:06

radość sercaPo suwaczku wynika ze juz urodzilas?? Jak mozesz to napisz jak przebiegal porod.
Mam pytanko czy dr Dudarewicz przyjmuje w jakies okreslone dni czy trzeba sie umawiac telefonicznie???
Avatar użytkownika
Aga76
 
Posty: 62
Dołączył(a): Pn sie 22 2005, 00:00
Lokalizacja: Łódź

Postprzez radość serca » Cz paź 18 2007, 20:00

Hej,

Tak już mam swoje Maleństwo :) Urodziłam 9 października, Piotruś jest zdrowy i śliczny :)
Urodziłam w Madurowiczu, cc wykonywał mój doktorek, czyli dr Wiliński, złoty człowiek, połowa mniej stresu bo wiedziałam że jest blisko i że to On, który zna moja ciążę i mnie robi cesarkę... Wspaniale się mną zajął i opiekował :) Zresztą jestem zadowolona z pobytu w tym szpitalu, czysto i w porządku, mają świetny sprzęt, profesjonalną, rzetelną i do tego sympatyczną kadrę lekarską i pielęgniarską, nawet anestezjolog ktora mnie znieczulała przemiła i fachura kobieta, każdy pomaga, zawsze można pytać, nie zostajesz bez odpowiedzi... Jestem bardzo pod wrażeniem leżenia na perinatologii (oddział gdzie się leży przed porodem) i potem z oddziału noworodków :)

Serdecznie polecam :)
Obrazek
Avatar użytkownika
radość serca
 
Posty: 3707
Dołączył(a): Pt cze 29 2007, 09:58
Lokalizacja: Łódź

Postprzez radość serca » Cz paź 18 2007, 20:00

Dr Dudarewicz na usg umawia telefonicznie na konkretny dzień i godzinę :)
Obrazek
Avatar użytkownika
radość serca
 
Posty: 3707
Dołączył(a): Pt cze 29 2007, 09:58
Lokalizacja: Łódź

Postprzez Aga76 » So paź 20 2007, 21:00

radość sercaGRATULUJE SYNKA Niech sie zdrowo chowa :lol:
A powiedz mi mialas jakies wskazania co cc czy sama chcialas cc?
Musze przyznac ze jestem bardzo zadowolona i proawdzenia mojej ciazy przez dr Wilinskiego na prawde zloty czlowiek :lol:
Avatar użytkownika
Aga76
 
Posty: 62
Dołączył(a): Pn sie 22 2005, 00:00
Lokalizacja: Łódź

Postprzez radość serca » So paź 20 2007, 21:05

Aga76 napisał(a):radość sercaGRATULUJE SYNKA Niech sie zdrowo chowa :lol:
A powiedz mi mialas jakies wskazania co cc czy sama chcialas cc?
Musze przyznac ze jestem bardzo zadowolona i proawdzenia mojej ciazy przez dr Wilinskiego na prawde zloty czlowiek :lol:


Co do dr Wilińskiego to się zgadzam :) Cudowny :)

Miałam wskazania okulistyczne do cc (wiedział o tym mój doktorek i dodatkowo miałam zaświadczenie od okulisty) :)

Pozdrawiam i wszystkiego dobrego :)
Obrazek
Avatar użytkownika
radość serca
 
Posty: 3707
Dołączył(a): Pt cze 29 2007, 09:58
Lokalizacja: Łódź

Postprzez Aga76 » Pn paź 22 2007, 11:07

radość sercaJeszcze troszke pomecze Ci pytaniami :wink: Jak bedziesz miala chwilke to odpisz. Powiedz mi czy chodzilas do szkoly rodzenia w Madurowiczu? Jezeli tak to jakie sa koszty i kiedy sa zajecia i najwazniejsze czy bylas z tych zajec zadowolona
Avatar użytkownika
Aga76
 
Posty: 62
Dołączył(a): Pn sie 22 2005, 00:00
Lokalizacja: Łódź

Postprzez radość serca » Wt paź 23 2007, 09:27

Aga76 napisał(a):radość sercaJeszcze troszke pomecze Ci pytaniami :wink: Jak bedziesz miala chwilke to odpisz. Powiedz mi czy chodzilas do szkoly rodzenia w Madurowiczu? Jezeli tak to jakie sa koszty i kiedy sa zajecia i najwazniejsze czy bylas z tych zajec zadowolona


Spoko pytaj ;)

Nie chodziliśmy do szkoły rodzenia w Madurowiczu, bo przy cc wiedzieliśmy, że nie będzie naturalnego porodu... także nic w tym temacie nie pomogę :roll:
Obrazek
Avatar użytkownika
radość serca
 
Posty: 3707
Dołączył(a): Pt cze 29 2007, 09:58
Lokalizacja: Łódź

Re: szpital madurowicza

Postprzez aga17 » Pt kwi 20 2018, 11:17

Porodówka może nie wygląda za ciekawie. Dużo lepiej wygląda ta część szpitala przy Karolewskiej. Nowoczesne łóżka na pilota no i te papierowe, higieniczne kaczki. Jeździłam z babcią po różnych szpitalach, ale najbardziej chwaliła Madurowicza. Jedzenie też ok. Podobnie z lekarzami. Cechuje ich empatia i troska o samopoczucie pacjentów. Trochę gorzej z niektórymi pielęgniarkami na wewnętrznym. Traktują chorych jak więźniów. Nie pozwalają rozmawiać przez telefon, wizyty rodziny mogą być po 30 minut. Tego nie spotkałam w żadnym szpitalu. Ale może źle trafiłam, albo pani miała kiepski tydzień (pracuje na oddziale intensywnego dozoru). Pani ciągle grała w karty na komputerze lub wybierała torebki w sklepie internetowym i mało co interesowała się pracą. Jedyna jej aktywność to zabranianie chorym kontaktu z rodziną, a sama godzinami gadała przez telefon o pracy na działce. Ogólnie szpital ok, ale za wiele zabiegów tam nie robią. Takie przygotowanie do leczenia w innych szpitalach.
----------------------------------
opakowania do kwiatów Łódź http://www.artemix.biz
aga17
 
Posty: 3
Dołączył(a): Wt kwi 25 2017, 14:18

Re: szpital madurowicza

Postprzez mamuśka17 » So maja 12 2018, 14:25

Dziewczyny czy ktoś może tam rodził ostatnio? Jak to wygląda z obecnością lekarza podczas porodu? Bo mój lekarz pracuje tam na porodówce i szerze bardzo bym chciała by była obecna kiedy będę rodzić. Czy jest taka możliwość?
Avatar użytkownika
mamuśka17
 
Posty: 524
Dołączył(a): Cz paź 05 2017, 11:31

Re: szpital madurowicza

Postprzez pinacol » Pn maja 14 2018, 11:21

Ja jeszcze nie rodziłam, ale za dwa miesiące się do tego szpitala wybieram. Głównie dlatego, że na porodówce pełni dyżur moja ginekolog Pani Patrycja Stańczyk http://lavidalodz.pl/patrycja-stanczyk/ i szczerze liczę na jej obecność w czasie porodu. Oczywiście prawda jest taka, że pewnie musisz trafić na jej dyżur. Ale jak to dokładnie wygląda jeszcze nie wiem, bo muszę na ten temat z nią porozmawiać na kolejnej wizycie pod koniec maja.
Avatar użytkownika
pinacol
 
Posty: 52
Dołączył(a): Wt paź 17 2017, 11:27
Lokalizacja: Zabrze

Re: szpital madurowicza

Postprzez Alienora » Pn lut 04 2019, 21:59

Niektóre szpitale niestety nie funkcjonują za dobrze... Ale na szczęście jest nadzieja, bo cyfrowy szpital przyszłości może to wszystko zmienić! Jak nie wiecie o czym mówię, to koniecznie zajrzyjcie sobie na https://www.lideo.tech/ . To projekt, który zakłada, że cyfrowy szpital to zoptymalizowana i wydajna organizacyjnie jednostka, gdzie pacjenci odczuwają znaczną poprawę jakości obsługi i duży komfort :)
Alienora
 
Posty: 887
Dołączył(a): Pt cze 17 2016, 16:51

Re: szpital madurowicza

Postprzez kasia777 » Śr lip 19 2023, 07:22

Z własnego doświadczenia polecam wizytę w nowoczesnej placówce którą znajdziecie zaglądając na stronę https://szpitalzywiec.pl/ To miejsce zapewni Wam opiekę na najwyższym poziomie a wykształcona kadra dołoży wszelkich starań aby poprawić stan Waszego zdrowia.
kasia777
 
Posty: 1292
Dołączył(a): N maja 13 2018, 14:48

Re: szpital madurowicza

Postprzez salamandiks4 » Pt sie 25 2023, 09:12

Wiele osób bagatelizuje problemy związane ze swoim zdrowiem, co często prowadzi do niepotrzebnych powikłań. Jeżeli szukacie sprawdzonej pomocy lekarskiej w Warszawie, to polecam Wam sprawdzić ofertę nowoczesnego szpitala św. Elżbiety, który specjalizuje się m.in. w rak prostaty biopsja fuzyjna co to za badanie .
salamandiks4
 
Posty: 1064
Dołączył(a): Pt paź 13 2017, 11:23

Poprzednia strona

Powrót do Łódzkie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 2 gości

cron