Jakie ozdoby na wesele?

W tym miejscu możecie pisać co i gdzie można kupić.
Pisanie tylko dla zarejestrowanych użytkowników!

Moderatorzy: extreme, saba79

Jakie ozdoby na wesele?

Postprzez KaroLinka26 » Pt cze 14 2019, 09:49

Witajcie,
szukam pomysłu na ozdobę na głowę - niedługo mam wesele mojej siostry i poszukuję odpowiednich dodatków. Chciałam wykorzystać starodawne ozdoby typu toczek czy woalka itp., ale nie umiem się zdecydować co do wyboru jednej ozdoby. Chciałabym wybrać toczek z woalką lub ozdobną opaskę. Chodzi mi o ozdoby w tym stylu: http://allure.com.pl/. Doradźcie mi.
Pozdrawiam :)
KaroLinka26
 
Posty: 95
Dołączył(a): Pt gru 16 2016, 15:44

Re: Jakie ozdoby na wesele?

Postprzez marika89 » Wt cze 18 2019, 16:09

Czasami ozdób na wesele nie potrzeba jeżeli masz w cenie strojenie sali w lokalu. Mi tak postroili salę w Osadzie Augustów, przyszłam dosłownie na gotowe, byłam zaskoczona. Do tego świetnie ustawione stoly, gdzie na 100 gości faktycznie to zdało rezultat. Było sporo miejsca do tańczenia i do zabawy.
marika89
 
Posty: 310
Dołączył(a): Pn sty 15 2018, 10:08

Re: Jakie ozdoby na wesele?

Postprzez Antyloppka » Cz lip 11 2019, 16:14

Ja zawsze wybieram ozdoby, które są dopasowane pod kolor stroju mojego męża i córeczki. Piękne ubranka mayoral mają w sklepie internetowym. Czasami warto zaglądnąć najpierw tam i później na tej podstawie wymyślić resztę. Powodzenia :D
Antyloppka
 
Posty: 257
Dołączył(a): Pt cze 01 2018, 12:14

Re: Jakie ozdoby na wesele?

Postprzez sabanek5 » Pn sie 12 2019, 18:18

Jezeli szukacie dekoracji oraz akcesoriów na wesele to mam dla Was bardzo interesujący sklep internetowy. Kliknij https://www.dodatkiweselne.pl/dekoracja ... odu-cat-66, aby wejsc na stronę i zobaczyc ich ofertę .
sabanek5
 
Posty: 1178
Dołączył(a): Cz paź 12 2017, 17:54

Re: Jakie ozdoby na wesele?

Postprzez marysienka » Śr sie 28 2019, 09:25

U nas dekoracjami zajmowała się sama sala. Organizowalismy wesele w hotelu Wróblówka w Bielsku. I nie żałuje bo naprawdę wszystko świetnie przygotowali, naprawdę pięknie sala wyglądała i każdy się zachwycał wyglądem sali i dekoracjami własnie
marysienka
 
Posty: 563
Dołączył(a): Cz maja 24 2018, 19:14

Re: Jakie ozdoby na wesele?

Postprzez litka2 » N wrz 15 2019, 20:40

Pomyśl nad wytwornicami, efektów czy dymu. Widziałam, że coś takiego jest dostępne w https://www.megascena.pl/wytwornice-efektow/ według mnie robi super robotę, udany klimat na wesele jakich mało. Koniecznie weźcie to pod uwagę.
litka2
 
Posty: 268
Dołączył(a): Pt cze 17 2016, 08:38

Re: Jakie ozdoby na wesele?

Postprzez Macadamia » Pn wrz 30 2019, 09:45

Wszystko zależy od tego w jakim klimacie ma być przygotowane wesele. Teraz sale ozdabia się naprawdę bardzo różnie. Ja stawiam na styl i elegancję i u mnie własnie tak sala była przybrana. Dekoracje były bardzo eleganckie ale bez przesadnego przepychu. Jeśli zdecydujecie się na samodzielne dekorowanie sali to koniecznie wcześniej dobierzcie odpowiednie dodatki. Bardzo duży wybór ślubnych dekoracji znajdziecie w ofercie sklepu decomaxparty . Tu możecie zamówić dekoracje eleganckie a także takie "na wesoło" itp. Na stronie znajdziecie pełną ofertę, naprawdę jest w czym wybierać.
Macadamia
 
Posty: 258
Dołączył(a): N maja 29 2016, 18:19

Re: Jakie ozdoby na wesele?

Postprzez bajaderka » Wt paź 08 2019, 10:44

Na weselach nie lubię nadmiaru ozdób, dekoracji, bibelotów itp. bo one za bardzo zaprzątają uwagę i zwykle zajmują wiele miejsca. I moim zdaniem często są nieprzemyślane. Większa ilość dekoracji sprawdza się głównie w sytuacjach, kiedy wesele ma jakiś motyw przewodni - wtedy wiadomo, że to właśnie dekoracje tworzą cały klimat. Ale ja raptem raz byłam na takim weselu. Cała reszta to niestety wesela jak każde inne, czyli nic szczególnie wybitnego, tylko to, co robią wszyscy. Moim zdaniem warto postawić np. na kwiaty, kolorowe akcenty, jak. np. serwetki czy dekoracja stołów, ale wszystko w rozsądnej ilości, bo w tym przypadku też mniej znaczy więcej
bajaderka
 
Posty: 14
Dołączył(a): Pn kwi 23 2018, 16:02

Re: Jakie ozdoby na wesele?

Postprzez marika89 » Wt lis 12 2019, 10:18

To wszystko zalęzy tez od lokalu,nam w Krzewim Rogu postroili lokal już typowo weselnie własnie, więc specjalnie tam akurat nie musieliśmy się stresować jeżeli chodzi o wystrój. Dodatkowo bardzo dobrze było wszystko zorganizowane
marika89
 
Posty: 310
Dołączył(a): Pn sty 15 2018, 10:08

Re: Jakie ozdoby na wesele?

Postprzez sabanek5 » Pn lut 10 2020, 18:25

Niedawno odbył się mój ślub, który był dla mnie bardzo waznym wydarzeniem w moim życiu. Zobacz oferte , aby poznac fotografa , z którego usług korzystałem i z którego jestem bardzo zadowolony. Polecam zainteresowanym .
sabanek5
 
Posty: 1178
Dołączył(a): Cz paź 12 2017, 17:54

Re: Jakie ozdoby na wesele?

Postprzez kwiatuszekK » N lut 16 2020, 16:26

Jeśli szukasz sporej ilości różnych dekoracji to śmiało możesz zajrzeć na https://godanparty.pl/ , bo mają tutaj mnóstwo elementów dekoracyjnych takich jak konfetti, wstążki czy balony itp. Ceny mają atrakcyjne, no i ogólnie ja uważam że to jest świetnie wyposażony sklep.
kwiatuszekK
 
Posty: 105
Dołączył(a): Cz paź 26 2017, 12:13

Re: Jakie ozdoby na wesele?

Postprzez monikaswiatczak » Śr lut 19 2020, 15:40

Każdemu podobają się inne ozdoby, więc musicie wybrać takie, które dla Was będą najlepsze.
monikaswiatczak
 
Posty: 17
Dołączył(a): Wt paź 17 2017, 09:10

Re: Jakie ozdoby na wesele?

Postprzez mamuśka17 » Pn sty 18 2021, 12:28

Najważniejsze jest to, by wybrać ozdoby pod salę w której wesele się odbędzie. Np. na https://zacisze.gda.pl/ jest możliwość organizacji wesela w ogrodzie — plenerze. Tu na pewno mogą sprawdzić się inne dekoracje niż w sali weselnej. Obecnie w Internecie mamy bardzo duży wybór dekoracji, więc na pewno każdy coś znajdzie dla siebie.
Avatar użytkownika
mamuśka17
 
Posty: 524
Dołączył(a): Cz paź 05 2017, 11:31

Re: Jakie ozdoby na wesele?

Postprzez salamandiks4 » Pt sie 20 2021, 18:53

Ważne aby każdy element na ślubie był dopracowany. Myśleliście już nad podziękowaniami dla gości? Polecam Wam prezenty dla gości weselnych , na tej stronie znajdziecie wiele inspiracji odnośnie podziękowań. Zapoznajcie się z ich ofertą, ceny są atrakcyjne. Każdy znajdzie coś dla siebie.
salamandiks4
 
Posty: 1064
Dołączył(a): Pt paź 13 2017, 11:23


Re: Jakie ozdoby na wesele?

Postprzez weronika259 » Cz lis 25 2021, 16:10

Ja na wesele to ozdoby nie szykowałam sama tylko restauracja w której miałam organizowane tym się zajęła. Jak chcecie dobrych porad co do organizacji wesela to tuta https://www.projektyslubne.pl/czym-sie- ... -weselnej/ macie kilka wymienionych które mi się przydały. Poczytajcie i zobaczcie same.
weronika259
 
Posty: 1264
Dołączył(a): Wt sty 09 2018, 14:07

Re: Jakie ozdoby na wesele?

Postprzez kasia777 » Śr lip 06 2022, 08:23

Jeśli planujesz swój ślub i wesele polecam Ci zajrzeć na stronę https://cozweselem.pl/. Posiada ona bardzo dużą bazę usługodawców obsługujących wesela i wszystko to w obrębie jednej strony, dzięki czemu zaoszczędzisz sporo czasu. Polecam, na pewno znajdziesz coś dla siebie.
kasia777
 
Posty: 1292
Dołączył(a): N maja 13 2018, 14:48


Powrót do Zakupy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 6 gości