Ile macie par butów

W tym miejscu możecie pisać co i gdzie można kupić.
Pisanie tylko dla zarejestrowanych użytkowników!

Moderatorzy: extreme, saba79

Ile macie par butów

Postprzez lelli » Wt kwi 28 2020, 07:17

Jak w temacie. Ile macie par butów? No i gdzie kupujecie obuwie?

Sama niestety mam spory problem bo mam wiekszy rozmiar obuwia i wiecznie problem w tym gdzie to obuwie kupić.
Avatar użytkownika
lelli
 
Posty: 546
Dołączył(a): Pn sty 23 2017, 07:25

Re: Ile macie par butów

Postprzez justaM » Wt kwi 28 2020, 07:54

zajrzałam do mojej szafy z butami i się z lekka przeraziłam.
moje ukochane koturny mają pozdzierane obcasy z tyłu i wyglądają koszmarnie. wniosek? nigdy więcej butów z obcasem obciągniętym skórą. zwłaszcza do jazdy samochodem. muszę kupić nowe zanim będzie cieplej, bo nie będę miała w czym chodzić. więc szukam.
oo, i 2 pary czarnych balerinek też do wyrzucenia się nadają. na szczęście kupiłam ze 2 tygodnie temu nowe, także tu będzie spokój.
botki też nadają się do wyrzucenia. ale donoszę je jeszcze teraz i wraz z nadejściem ciepłych dni się pozbędę i zacznę szukać nowych. do tej pory ani razu nie udało mi się znaleźć botków spełniających wszystkie moje wymagania - może jak zacznę już na wiosnę szukać, to do jesieni coś znajdę? ;D
Ogólnie mogę polecić sklep butyxl https://www.butyxl.pl/baleriny-duze-rozmiary . Mają dobre ceny oraz spory wybór butów na wieksze rozmiary. Tak wiec jesli macie spore stopy to znajdziecie tam obuwie dla siebie.
Avatar użytkownika
justaM
 
Posty: 526
Dołączył(a): Cz sty 26 2017, 15:25

Re: Ile macie par butów

Postprzez Polanka » Cz maja 14 2020, 16:08

Butów mam sporo, ale więcej niż par butów, mam par spodni, a ostatnio znowu zamówiłam kolejne jeansy damskie Levis stąd
Polanka
 
Posty: 321
Dołączył(a): Śr kwi 04 2018, 09:13

Re: Ile macie par butów

Postprzez smelka » Pt maja 22 2020, 12:40

Jakby to mój mąż powiedział na pewno - za dużo. Ale moim zdaniem odpowiednio, we wszystkich chodzę i kupuję tylko obuwie które rzeczywiście się przydaje i jest wygodne. Ostatni zakup to kalosze https://butymodne.pl/kalosze-damskie-c55204.html takie buty na spacery z psem to konieczność, szczególnie jak pada albo padało. A jesienią też będą na pewno się sprawdzać.
smelka
 
Posty: 309
Dołączył(a): N lip 24 2016, 06:49


Powrót do Zakupy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 3 gości