Startuj z
Noworodkiem
 
Dodaj do
ulubionych
 
Poleć portal
znajomym
Dzisiaj jest Wtorek, 24.10.2017
Strona Główna
Aktualności
Artykuły
Ekspert Radzi
Tablica Ogłoszeń
Forum
Kalkulatory
Galeria
Twoje Konto
Społeczność
Co i Gdzie ?
Chat
Serwis Internetowy dla kobiet pod
patronatem:
NZOZ Szpital na Siemiradzkiego
im. R. Czerwiakowskiego
31-137 Kraków
ul. Siemiradzkiego 1
tel. centrala (12) 634-22-22,
tel. przychodnia (12) 634-26-00
Kategoria: Ginekologia, położnictwo
Temat: grzybica u dziecka po antybiotyku
Pytanie: Witam, mam mały problem z moją córeczką. Miesiąc temu była chora i brała antybiotyk, zaraz po odstawieniu pojawiło się odparzenie pupy dość mocne (tak myślałam) byłam u pediatry i zapisała maści ze sterydami i antybiotykiem, wygoiło się, ale po tygodniu znowu wróciło w postaci krostek na wargach sromowych i w pachwinach. Znów wizyta u pediatry i tym razem łagodna maść na odparzenia i puder wysuszający. Jednak to nie skutkowało. Przyznam, że na własną rękę zastosowałam Clotrimazolum i zniknęło dość szybko. Jednak po tygodniu znowu zauważyłam nawrót. Nie ma tym razem tak wielu krostek, ale są i przesunęły się na pośladki ( są dość drobne). Dalej smaruję Clotrimazolum. Proszę o pomoc i poradę co robić. Chciałabym w miarę możliwości uniknąć wizyty u lekarza bo moja córeczka źle to znosi, bardzo się denerwuje i płacze, a nawet czasami ma biegunkę. Będę wdzięczna za pomoc. Anna
niestety leczenie drogą internetową nie jest możliwe. sądzę że potrzebne będzie badanie mikrobiologiczne (wymaz) i wizyta z wynikiem u lekarza.
leczenie na własna rękę może przynieść wiecej szkody niż pożytku.
Polecamy także poradę: swędzenie skóry
wyślij poradę znajomemu
drukuj poradę

Polityka prywatności/Informacja o plikach cookies